30 Adet Nisan 2017 Havlu Kenarı Örnekleri

üç dal üç çiçekli üçgen oya
üç dal üç çiçekli üçgen oya

Birbirinden güzel havlu kenarı örnekleri ile yeni örnekler arayan hanımların imdadına yetişiyorum. Artık aylık olarak sizlere çok beğeneceğiniz havlu kenarı modelleri paylaşıyor olacağım. Belki bunu ayda bir değil de birkaç kez de tekrarlayabilirim. Tabi işlerden güçlerden vakit ayırabilirsem J

Sizlere yine çok güzel 2017 havlu kenarı örnekleri sunmak istiyorum. Havlu kenarı bu aralar çok revaçta olan oya işlerinden biri haline geldi. Özellikle düğün mevsimlerinden önce her anne ve kızı çeyizlerinde bu güzel havlu kenarı oya örneklerine yer vermek isteyeceklerdir. Oldukça farklı belki de daha önceden hiç rastlamadığınız havlu oyalarına rastlayabilirsiniz. O yüzden resimleri iyice inceleyerek beğendiğiniz havlu kenarlarını hemen işlemeye başlayabilirsiniz.

Örnekleri daha iyi inceleyip havlu kenarı örneği çıkarabilmeniz için yüksek çözünürlüklü resimler yayınlamaya gayret ettim. Bu yüzden örnekleri kolaylıkla çözüp yapabileceğinizi düşünüyorum. Havlu kenar oya modellerine baktığınızda ağırlıklı olarak çiçekli motifler kullanıldığı rahatlıkla görülebilir. Bunun haricinde yine ağaç temalı örnekleri de görmek mümkün olabilir. Renk olarak pastel canlı renkler bu havlu kenar oyalarında göze çarpan ayrı bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Pembe, mor, mavi ve turuncu renkli işlemeler bu havlu kenarlarında sıklıkla kullanılan renklerdir. Tabi siz aynı motifleri farklı renkte iplerle işleyip ortaya daha güzel el işleri çıkartabilirsiniz.

Havlu kenarı oya modellerine ait resimleri aşağıda galeri olarak sizlerle paylaşıyorum. Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görüp daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı