Ana sayfa El İşi Oya Dantel Modelleri 30 Adet Nisan 2017 Havlu Kenarı Örnekleri

30 Adet Nisan 2017 Havlu Kenarı Örnekleri

1283
0
PAYLAŞ
üç dal üç çiçekli üçgen oya
üç dal üç çiçekli üçgen oya

Birbirinden güzel havlu kenarı örnekleri ile yeni örnekler arayan hanımların imdadına yetişiyorum. Artık aylık olarak sizlere çok beğeneceğiniz havlu kenarı modelleri paylaşıyor olacağım. Belki bunu ayda bir değil de birkaç kez de tekrarlayabilirim. Tabi işlerden güçlerden vakit ayırabilirsem J

Sizlere yine çok güzel 2017 havlu kenarı örnekleri sunmak istiyorum. Havlu kenarı bu aralar çok revaçta olan oya işlerinden biri haline geldi. Özellikle düğün mevsimlerinden önce her anne ve kızı çeyizlerinde bu güzel havlu kenarı oya örneklerine yer vermek isteyeceklerdir. Oldukça farklı belki de daha önceden hiç rastlamadığınız havlu oyalarına rastlayabilirsiniz. O yüzden resimleri iyice inceleyerek beğendiğiniz havlu kenarlarını hemen işlemeye başlayabilirsiniz.

Örnekleri daha iyi inceleyip havlu kenarı örneği çıkarabilmeniz için yüksek çözünürlüklü resimler yayınlamaya gayret ettim. Bu yüzden örnekleri kolaylıkla çözüp yapabileceğinizi düşünüyorum. Havlu kenar oya modellerine baktığınızda ağırlıklı olarak çiçekli motifler kullanıldığı rahatlıkla görülebilir. Bunun haricinde yine ağaç temalı örnekleri de görmek mümkün olabilir. Renk olarak pastel canlı renkler bu havlu kenar oyalarında göze çarpan ayrı bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Pembe, mor, mavi ve turuncu renkli işlemeler bu havlu kenarlarında sıklıkla kullanılan renklerdir. Tabi siz aynı motifleri farklı renkte iplerle işleyip ortaya daha güzel el işleri çıkartabilirsiniz.

Havlu kenarı oya modellerine ait resimleri aşağıda galeri olarak sizlerle paylaşıyorum. Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görüp daha detaylı inceleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here