22 Tane İğne Oyası Modeli

iğne oyası örnek
iğne oyası örnek

Selamlar sizlere bu yazımda ise 22 tane iğne oyası modeli hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. Sizler için derleyip toparladığımız bu yazımızda resim galerisi oluşturarak bir birinden güzel ve her hanımın hayır demeden itinayla örnek olarak alıp hemen yapmaya başlayacağı türde kolay iğne oyası türlerini sıraladım diyebilirim.
Bu iğne oyası türlerinin her birini itina ile kendim seçtim ve buldum. Aslında bazen boş vaktim olunca ben bile meraktan bazı türlerini denediğim oluyor diyebilirim. Bazı hanımlara zor geliyor olabilir ama başlayınca hiç de zor olmadığını görebileceğiniz kadar güzel ve kolay modellerdir.

İğne oyası modellerinin en güzellerini 2016 iğne oyası modellerini daha önceki paylaşımlarımda sizlere anlatmıştım fakat bu paylaşımda toplu halde 22 tane iğne oyasını beğeninize sunmaya çalıştım.

Ben aralarında bazı beğendiklerimi yakın arkadaşlarım ve çevremde hanımlarla ortaklaşa olarak herkesin yapabileceği iğne oyası modellerinin en beğeni alan türlerinden bazılarını örmeye devam ediyorum. Çok zor gelmiyor aksine örgü bildiğim için yanımdaki arkadaşlarıma bile ben öğretiyorum diyebilirim.

Bu örnekleri onlara gösterdiğimde iyi tepkiler aldım ve güzel bulduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Çok çeşitli türde iğne oyası modellerinin yer aldığı bu yazımda kesinlikle en güzel modelleri sizde keşfedecek sizde merak ederek bu sunduğum resim galerisinde en çok beğeni alan iğne oyalarını keşfedecek rahatça işlemeye başlayacaksınız. Her birinin yapımlarının aslında oldukça kolay olduğunu söylemek isterim.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı