21 Adet Yalancı İğne Oyası Videosu

Yalancı İğne Oyası Nasıl Yapılır
Yalancı İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne oyaları yapmak ve yaptığınız oyaların örneklerini sevdiklerinizle paylaşmak gerçekten güzel bir şey. Çok farklı iğne oya modelleri bulunmakta ve yine bu oyalar farklı yapım tekniklerine sahipler. Hatta iğne oyası diye adlandırıp tığla yapılan yalancı oyalar da mevcut. Bu tip iğne oyalarına da yalancı iğne oyası deniliyor. Hatta bununla ilgili sitemde yalancı iğne oyası sonsuzluk modeli anlatımını da yayınlamıştım. Yalancı iğne oyalarını tığa çevirme işlemi herkes tarafından merak edilen bir konu olduğu için de böyle güzel bir kaynak oluşturmak istedim.

Bu tarz tığ ile yapılan iğne oya modellerinin farklı desen ve motiflerle karşınıza çıktığınızı görmektesiniz. İnternette bu tip birbirine benzeyen ya da benzemeyen yalancı iğne oyası modeli eğitimlerine rastlayabilirsiniz. Özellikle iğne oyası bilmeyenlerin bunları tığla örülebildiğini gösteren örnekler olduğunu söyleyebilirim. İşte ben de bu yalancı iğne oyası yazma modellerini tek bir çatı altında toplamaya karar verip bu konuyu açmaya karar verdim. Böylelikle yalancı iğne oyası yapmaya karar verdiğinizde sıkıntı çekmeyeceğiniz hazır bir kütüphane elinizin altında olacak.

Konumun en altında bulacağınız yalancı iğne videoları ile iğne oyasına yatkın değilseniz bu oyaların tığ ile nasıl örüldüğünü öğrenebileceksiniz. Sizlere yaklaşık 20 adet farklı yalancı iğne oyası videosu paylaştım. Aşağıdaki oynatma listesinden yapılışını öğrenmek istediğiniz iğne oyasının üzerine tıklayıp videonun çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sepette çiçek, dağa kar yağdı, kelebek gibi bir çok farklı motif ve desene sahip yalancı oya örnekleri sizleri bekliyor.

Video Anlatımlı Yalancı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı