2020 Modası Tunik Modelleri ve Renkleri

2020 modası tunik modelleri ve renklerine bakıldığında; geometrik desenli ve kahverengi ağırlıklı tunikler sıklıkla görülmektedir. 2020 modası tunik modelleri ve renkleri düşünüldüğünde; geometrik desenler tuniğin tamamını kapsamaktadır ve bu sayede tuniğin ana rengi ile bir arada düşünüldüğünde uyumlu bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Spor tuniklerde salaş bir forma göre üretim yapılırken, klasik tuniklerde daha vücudu saran bir form benimsenmektedir. 2020 yılında kış ayları için tuniklerde hakim olan renkler ise mavi ve tonları olmaktadır. Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber çiçekli tunikler de şıklığı yakalmak isteyenler için trendler arasında yer almaktadır.

Kolları Nakış Detaylı Tuniklerle Şıklığı Yakalayın!

Kollarında nakış detayı olan tunikler; yapılacak olan kombine göre hem spor hem de şık bir görünüm elde edilmesini sağlayacak olan parçalardır. Aynı zamanda fazla gösterişli olunması gerekmeyken ancak belirli bir şıklığa da erişilmesi gereken bir kombin düşünüldüğünde; kolları nakış detaylı olan tunikler tercih edilebilmektedir. İnci detaylı olan versiyonları da 2020 yılında tercih edilmektedir. Genellikle yuvarlak yakalı, cepsiz ve düğmesiz modeller olmaktadır. Sırttan fermuarlı olmalarının yanı sıra, etek uçları da ip büzgülü olabilmektedir.

Kot Tunikler İle Spor Bir Görünüme Sahip Olun!

Kot tunikler; özellikle yaz mevsiminde olmak üzere, daha günlük kombinlerde tercih edilmektedirler. Klasik gömlek yakaya sahiptirler. Ön kısmında bulunan cepleri ile de spor bir görünüm elde edilmektedir. Ayrıca ön kısmında düğme detayları da vardır. Özellikle mavi kot bir tuniğin beyaz düğme detaylarına sahip olması ile daha ferah bir görünüm yakalanabilmektedir. Bel kısmına hasır kemer takılarak farklı tarzlarda kombinlenebilmektedir. Kot tuniklerin bazılarının arka kısmı ile ön kısmı birbirlerine göre uzun veya kısa olabilmektedirler. Koyu ve açık renk seçenekleri vardır.

Salaş Kesim Tunik İle Fazla Kilolarınızı Saklayın!

Salaş kesim tuniklerin bilek kısımları lastikli olmaktadır ve aynı zamanda esnektirler de. Bazı salaş kesim tuniklerin boyun kısımlarında detaylar olabilmektedir. Özellikle son yıllarda boynu dantel detaylı salaş kesim tunikler daha çok tercih edilmektedir. Arka kısmı fermuarlı olan tuniklerdir. Rahat olmasının yanı sıra, sade ve şık bir görünüme de sahiptir. Günlük kombinlerde daha çok tercih edilmektedir. Renkli olanların tercih edilmesi ile beraber tunik kombinin yıldız parçası haline getirilebilmektedir. 2020 modası tunik modelleri ve renklerine bakıldığında; salaş kesim tunikler, hardal tonları ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Salaş Kesim Tunik
Salaş Kesim Tunik

Uzun Baskılı Tuniklerle Daha Rahat Olun!

Uzun baskılı tunikler; boyu oldukça uzun olan, cep detayları bulunan ve yandan fermuarı olan tuniklerdir. Yumuşak kumaşlardan yapılmaktadırlar. Rahat olmalarının yanı sıra kesimleri de daha salaştır. Günlük kombin olarak daha sık tercih edilmektedirler. Kapüşonlu modelleri vardır. Ayrıca yılın trendlerine göre önlerinde farklı baskıların olduğu modelleri de bulunmaktadır.

Bel Büzgülü Tunikler İle Şık Olun!

Bel büzgülü tunikler; özellikle bahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Bisiklet yakadırlar. Hasır kemerler ile kombinlendiklerinde oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartılabilmektedir. Kloş kesime sahip olmakla beraber, kolları da büzgülüdür. Farklı renkleri 2020 modasında tercih edilmektedir. Ancak dar ve açık renkli pantolonlar ile kombinlenmektedir. Altına da yazlık topuklu ayakkabılar giyilmesi tercih edilmektedir.

Balon Kol Tunik İle 2020 Trendini Yakalayın! Balon kol tunik; salaş kesimli bir tunik modelidir. Bisiklet yakaya sahiptir. Mevsimlik tercih edilen bir tuniktir. 2020 modası tunik modelleri ve renklerine bakıldığında; içerisinde siyah, kahverengi renklerde ve kolları balon detayına sahip olan tunikler trend parçalar olarak göze çarpmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı