2018 Yılı Yeni Havlu Kenarı Modelleri

2018 Yılı Yeni Havlu Kenarı Modelleri
2018 Yılı Yeni Havlu Kenarı Modelleri

Retro adı altında bilinçli bir şekilde eskiye dönüş yaşanmaktadır. Bu tarzın her alanda popüler olması ile yeni havlu kenarı modelleri de oldukça ilgi çekici bir hal aldı. Türk adet ve göreneklerin vazgeçilmez unsuru çeyizler, günümüz modasına uygun olarak yeniden popüler olmaya başladı. Çeyizlerin olmazsa olmaz ürünleri havlular, pek çok farklı tasarım ve modelleri ile dikkat çekmektedir. 2018 yılı yeni havlu kenarı modelleri, evlerin banyo ve mutfakları şıkları ile süslemektedir.

Banyolarda ve mutfaklarda her daim yerini alan havlular, iğne oyası ve tığ ile işlenmektedir. Alternatif olarak, boncuk veya kurdele ile de tasarlanmaktadır. Birçok türde havlu kenar modelleri işlenmektedir. Tamamen zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Kolay havlu kenarı modelleri ile değişik havlu kenarı modelleri zevkinize uygun tasarlayabilirsiniz.

Modern çağın getirdiği yenilikleri eski ile harmanlanıp, artık ev dekorasyonunda farklı konseptler yaratılmaktadır. Şıklık, rahatlık ve kullanışlılık oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüz insanları evlerinin her alanını kullanmaya yönelik tasarlamaktadır. Evlerin dekorasyonunda banyo ve mutfaklar da oldukça şık dizayn edilmektedir. Banyolar, ilginç ve şık aksesuarlarla renklendirilmektedir. Havlularda banyolarımızın vazgeçilmez ürünüdür. Havlular kalitesi kadar göz alıcı modelleri ile de dikkat çekmektedir. Evlerimizde, havlular günlük kullanımı ayrı, misafirler için ayrı olarak, iki ayrı sunum ile havlular kullanılmaktadır. Günlük kullanımında daha çok sade havlu modelleri tercih edilmektedir. Misafirler için ise, daha şatafatlı ve el işi ile özel olarak hazırlanan havlular sunulmaktadır. Misafirlere uygun havlularda daha çok iğne oyası veya tığ işi tercih edilmektedir. 2018 yılı yeni havlu kenarı modelleri ile banyolarınız oldukça güzel bir görünüme bürünecektir.

Havlulara banyolarda ihtiyaç duyduğumuz kadar mutfaklarda da ihtiyaç duyarız. Hanımların yemeklerini yaparken, ellerini kurulamak için en çok tercih ettiği mutfak gereci havlulardır. Mutfaklarda yer alan havluların boyutları daha minimize edilmiştir. Küçük havluların boyutlarına uygun oyalar ile havlu kenarları işlenmektedir.

Havlu Kenarı Oyaları

2018 yılı yeni havlu kenarı modelleri birçok renk, desen ve şekillerle karşımıza çıkmaktadır. Havlular pek çok iğne oyası veya tığ oyası örneğine sahiptir. Havlu modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Havlu ve havlu oyasındaki çeşitlilik sayesinde evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Havlu kenarı oyaları, havluların renkleri ile uyumlu kombine edilmesine özen gösterilmektedir. Dar ve geniş olarak oyalarınızı havlularınızın kenarına işleyebilirsiniz. Havlu oyalarında kullanılan desenler havlularınızın türüne ve modeline göre değişmektedir. Çiçek desenleri, yaprak desenleri, kelebek desenleri geometrik desenler gibi birçok desenler ile havlu kenarları işlenmektedir. Size özgü desenler de oluşturabilirsiniz. Kişin yaratıcılığına ve zevkine bağlı olarak desenlerde çeşitlilik artmaktadır. Kadınlar arasındaki muazzam paylaşımcılık sayesinde havlu modelleri farklılık oluşturmaktadır. El emeği göz nuru olan oyalar ile sade bir beyaz havlu bile renklenebilir.

Havlu Kenarı Oya Türleri

Floş iplerle örülen dantel ile yapılan havlu kenarı, halkalı dantel ile yapılan havlu kenarı, tığla örülmüş dantel ile yapılan havlu kenarı, iğne oyası ile yapılan havlu kenarı, mekik oyası ile yapılan havlu kenarı, firkete ile yapılan havlu kenarı gibi pek çok türde havlu kenarı oya türleri mevcuttur. Havlu kenarlarınızı işleyeceğiniz birçok türdeki modeller ile havlularınızı çok şık, zarif ve gösterişli bir hale dönüştürebilirsiniz. Evlerimizin bir parçası olan havlularımızın renkleri, desenleri ve modelleri ile el işçiliği ayrıntısını, havlu kenarlarını süsleyerek buluşturabiliriz. 2018 yılı yeni havlu kenarı modelleri modernize edilmiş el zanaatlarıyla banyo ve mutfakları canlandırmaktadır.

2018 Yeni Havlu Kenarı Örnekleri Resim Galerisi

Sizler için en beğendiğimiz 2018 model yeni havlu modellerini aşağıdaki resim galerisinde sunduk. Resimlerin üzerine tıklayıp büyütebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı