2018 Yılı Değişik Havlu Kenarı Modelleri

Türk kültürünün efsane modası çeyizler günümüze kadar varlığını korumaktadır. 2018 yılı değişik havlu kenarı modelleri ile kızlar çeyizlerini sergilemektedir. Evlerin olmazsa olmazı havlular, oldukça farklı desen ve modellerle çeyizleri süslemektedir. Farklı oya türleri ile havlu kenarları çevrelenmektedir.

Dijital teknolojinin yaygın olarak kullanılmasıyla, artık havlu kenarı modellerine televizyon veya internet üzerinden ulaşılmaktadır. Değişik havlu kenarı modelleri arayanlar için internet dünyası tam yeridir. Günümüz kadınları yaptıkları el işlerini internet ortamında sergilemektedir. 2018 yılı yeni havlu kenarı modelleri ve kolay havlu kenarı modelleri ile birçok seçenek sunulmaktadır. Zevkinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Evinizin bir bölümü olan banyolarınızın şıklığını havlular ile de yansıtabilirsiniz. Değişik havlu kenarı modelleri kullanarak banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Ev dekorasyonu günün koşulları ile daha çok geniş bir alana yayılmaktadır. Çağın getirdiği görsellik ile evinizin her alanını şık ve değişik ürünlerle döşeyebilirsiniz. Banyolarda artık farklı aksesuarlar ile süslenmektedir. Evlerin her bir metrekaresi değerlendirilmektedir. Yoğun iş hayatının getirdiği yorgunluğu, insanlar evlerindeki konfor ile atmak istemektedir. Bu yüzden, evler daha konforlu ve daha şık bir şekilde dizayn edilmektedir. Artık, evlerde kullanılan her bir parça marjinal bir hal almaktadır. Kişiler, evlerinde en ufacık detayı bile düşünerek tasarlamak istiyor. Bu tasarımların kullanımının kolay olmasına önem veriliyor. Ev sahipleri tarafından ihtiyaç odaklı ürünler daha çok tercih edilmektedir.

Değişik Havlu Kenarı Çeşitleri 

Evlerin en olmazsa olmaz parçalarından havluların 1 günlük kullanımlarından ötürü, çok fazlaca evimizde bulunmaktadır. Çeşitli havlular arasından sade ya da gösterişli havlu modelleri tercih edilmektedir. Değişik havlu kenarı modelleri;

 • Eğlenceli Havlu Kenarı Modelleri: Elinizde bulunan sade bir havluyu eğlenceli figürler ile süsleyebilirsiniz.
 • Renkli Havlu Kenarı Modelleri: Düz bir havluyu renkli havlu kenarı motifleri ile renklendirebilirsiniz. Havlunuzun rengine uygun renk seçimi ile çok renkli ve sevimli bir havlu modeli elde edebilirsiniz. 
 • İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri: İğne oyası adeta Türk geleneğinin simgesidir. Çeyizlerin olmazsa olmazı iğne oyaları ile havlularınızın görünümüne el emeğinizi yansıtabilirsiniz.
 • Dantel Oyalı Havlu Kenarı Modelleri: Dantel oyalar da iğne oyaları gibi Türk geleneğinin vazgeçilmez sembolüdür. Havlu kenarlarınızı dantel oyalar ile işleyerek marifetlerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz.
 • Zarif ve Şık Havlu Kenarı Modelleri: Zarifliğinizi ve şıklığınızı havlu kenarı örneklerinize de yansıtabilirsiniz. Özgün ve özgür modeller ile gayet şık ve zarif örnekler oluşturabilirsiniz.
 • Çiçek Desenli Havlu Kenarı Modelleri: Doğanın bir parçası olan çiçekler, evimizin her dekoratif ürünlerinde yer alır. Havlu kenar modellerinizde de farklı çiçek motifleri işleyebilirsiniz. Gül, lale, papatya gibi çiçek modelleriyle havlularınızı süsleyebilirsiniz. 
 • Havyan Figürlü Havlu Kenarı Modelleri: Hayvan figürleri arasından en çok bilinen zürafa modellidir. Hem şık hem basit bir modeldir. Örümcek modelli de havlu kenarında tercih edilmektedir.
 • Meyve Desenli Havlu Kenarı Modelleri: Havlu kenarlarınızda meyve desenleri kullanarak hem şık hem güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Çilek, üzüm salkımları gibi motiflerle havlu kenarlarınızı süsleyebilir.
 • Farklı Geometrik Desenli Havlu Kenarı Modelleri: Havlu kenarlarında farklı geometrik şekiller kullanılarak değişik havlu kenarı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Boncuk İşlemeli Havlu Kenarı Modelleri: Boncuk işlemeli havlu kenarı modelleri ile havlularınızda gösterişi yansıtabilirsiniz.
 • Kurdele İşlemeli Havlu Kenarı Modelleri: Çok fazla malzemeye gerek duymadan iğne ve ip ile rahatlıkla kurdele işlemeli havlu kenarı yapabilirsiniz.
 • Sim İpli Havlu Kenarı Modelleri: Havlularda çok farklı ve değişik bir hava yaratan sim ipli havlu kenarı modelleri ile havlularınız ışıldayacaktır.

Birbirinden değişik havlu kenarı modelleri görmek istiyorsanız aşağıdaki resim galerisini incelemenizi öneririm. Büyük hallerini görmek istiyorsanız üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı