Ana Sayfa Etamin Örnekleri 2017’de En Beğenilen Seccade Modelleri

2017’de En Beğenilen Seccade Modelleri

En Beğenilen Seccade Modelleri
En Beğenilen Seccade Modelleri

Bu konumda 2017’de en beğenilen seccade modellerine ait resimleri paylaşacağım. Tüm resimler internetten alınmıştır ve emek verip de bize bu güzel seccade örneklerini internetten paylaşanların ellerine kollarına sağlık. Tüm bu resimleri paylaşarak başkalarının da örnek alıp yapmasını sağlıyorlar. Bize de sizlere ulaştırmak düşüyor.

Sizlere daha önceki konularımda da etamin seccade modelleri ile alakalı bol resimli örnek paylaşımlarında bulunmuştum. O konularımda da güzel seccade örnekleri bulabilirsiniz. Bu örnekleri inceleyip yeni seccade modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seccade işlemede genellikle etamin adı verilen bir kumaştan yararlanılıyor. Etamin kumaş gözenekli bir yapısı olduğu için işlemesi oldukça kolay. İşlerken de oluşturulacak desenlerin ve motiflerin oluşturulmasına da kanaviçe işi deniliyor. Hatta nette ücretsiz binlerce etamin seccade desenleri bile yayınlanıyor.

Ben de bitmiş haldeki seccade modellerini araştırıp bu yazımda sizlerin beğenisine sunacağım. Resimlerde etamin seccade örnekleri haricinde, çeyizlik seccade modelleri de bulacaksınız. Yine bu çeyizlik seccadelerden bazıları bohça, yüz havlusu, terlik kesesi ve tespih kesesi ile birlikte bir takım halinde görülmektedir. Ancak yine de en çok tercih edilenleri yine de etamin seccadeler olacaktır. Bunun haricinde yine sadece bitmiş seccade değil de sadece desenlerinin görüldüğü resimleri de bulacaksınız.

Aşağıdaki galeride 2017 seccade modellerine ait resimleri tek tek inceleyebilirsiniz. Üzerine gelip tıkladığınızda büyük hallerini görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here