Seccade Modelleri ** Etamin Seccade Modelleri

Seccade modelleri yeni model arayışı içerisindeki hanımlar için oldukça önemlidir. Etamin seccade modelleri de en çok arananlar arasında yer alır. Bu konumda sizlere 2020’de en beğenilen seccade modelleri paylaşacağım. İçlerinde yer alan kanaviçe seccade modelleri hanımlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Galerimizdeki tüm resimler internetten alınmıştır ve emek verip de bize bu güzel seccade örneklerini internetten paylaşanların ellerine kollarına sağlık. Tüm bu resimleri paylaşarak başkalarının da örnek alıp yapmasını sağlıyorlar. Bize de sizlere ulaştırmak düşüyor.

Sizlere daha önceki konularımda da etamin seccade modelleri ile alakalı bol resimli örnek paylaşımlarında bulunmuştum. O konularımda da güzel seccade örnekleri bulabilirsiniz. Bu örnekleri inceleyip yeni seccade modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizlere sonraki konularımda örgü seccade modelleri ile alakalı paylaşımlar da yapmayı düşünüyorum.

2021 Seccade Modelleri
2021 Seccade Modelleri

Seccade işlemede genellikle etamin adı verilen bir kumaştan yararlanılıyor. Etamin kumaş gözenekli bir yapısı olduğu için işlemesi oldukça kolay. İşlerken de oluşturulacak desenlerin ve motiflerin oluşturulmasına da kanaviçe işi deniliyor. Hatta nette ücretsiz binlerce etamin seccade desenleri bile yayınlanıyor.

Ben de bitmiş haldeki seccade modellerini araştırıp bu yazımda sizlerin beğenisine sunacağım. Resimlerde etamin seccade örnekleri haricinde, çeyizlik seccade modelleri de bulacaksınız. Yine bu çeyizlik seccadelerden bazıları bohça, yüz havlusu, terlik kesesi ve tespih kesesi ile birlikte bir takım halinde görülmektedir. Ancak yine de en çok tercih edilenleri yine de etamin seccadeler olacaktır. Bunun haricinde yine sadece bitmiş seccade değil de sadece desenlerinin görüldüğü resimleri de bulacaksınız. Bunun yanında keçe seccade modelleri de oldukça ilgi görüyor. İleriki zamanlarda bunlarl ilgili de paylaşımlar yapabilirim.

Galerideki seccade modelleri 2020 yılına ait modellerden oluşmaktadıt. Seccade resimleri üzerlerine tıklanıp detalı inceleyebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı