Etamin Örnekleri

2017’de En Beğenilen Seccade Modelleri

Bu konumda 2017’de en beğenilen seccade modellerine ait resimleri paylaşacağım. Tüm resimler internetten alınmıştır ve emek verip de bize bu güzel seccade örneklerini internetten paylaşanların ellerine kollarına sağlık. Tüm bu resimleri paylaşarak başkalarının da örnek alıp yapmasını sağlıyorlar. Bize de sizlere ulaştırmak düşüyor.

Sizlere daha önceki konularımda da etamin seccade modelleri ile alakalı bol resimli örnek paylaşımlarında bulunmuştum. O konularımda da güzel seccade örnekleri bulabilirsiniz. Bu örnekleri inceleyip yeni seccade modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seccade işlemede genellikle etamin adı verilen bir kumaştan yararlanılıyor. Etamin kumaş gözenekli bir yapısı olduğu için işlemesi oldukça kolay. İşlerken de oluşturulacak desenlerin ve motiflerin oluşturulmasına da kanaviçe işi deniliyor. Hatta nette ücretsiz binlerce etamin seccade desenleri bile yayınlanıyor.

Ben de bitmiş haldeki seccade modellerini araştırıp bu yazımda sizlerin beğenisine sunacağım. Resimlerde etamin seccade örnekleri haricinde, çeyizlik seccade modelleri de bulacaksınız. Yine bu çeyizlik seccadelerden bazıları bohça, yüz havlusu, terlik kesesi ve tespih kesesi ile birlikte bir takım halinde görülmektedir. Ancak yine de en çok tercih edilenleri yine de etamin seccadeler olacaktır. Bunun haricinde yine sadece bitmiş seccade değil de sadece desenlerinin görüldüğü resimleri de bulacaksınız.

Aşağıdaki galeride 2017 seccade modellerine ait resimleri tek tek inceleyebilirsiniz. Üzerine gelip tıkladığınızda büyük hallerini görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı