2017 Tesettür Modası

Modayı severek yakından takip eden tüm hanımlara merhaba demek istiyorum. 2017 yılının bir birinden şık tesettür modası konusunda bilgiler aktaracağım yazım, umarım daha şık kapalı giyim konusunda sizlere de yardımcı olacaktır. 2017 sonbahar ve kış tesettür modası yine oldukça ihtişamlı diyebiliriz. Özellikle tesettür modasında spor tarzlara yöneleceğimiz konumuzu beğeneceğinizi umuyorum. Çalışma hayatında ya da özel hayatta modern hanımlara rastladığımız çok oluyor. Modayı severek takip eden modern hanımların spor kapalı giyimleri, spor tesettür giyimleri ister istemez dikkat çekebiliyor. Şıklığına önem veren çoğu tesettür giyim kullanan bayan, evden dışarı çıkarken bazen spor kombinler de yapmak istiyor.

2017 Tesettür Giyim

Dışarı çıkıldığında rahat ettirecek spor şık kombinlerden faydalanmak iyi gelecektir hanımlar. Bayanları daha şık ve bakımlı gösteren anform yani spor olan şık modeller, bu senelere kadar hep bir geri plandaydı. Fakat artık dikkat ederseniz bu son senelere kadar geri planda olan spor tesettür giyim, tekrar canlandı ve bayanların sık tercihi haline geldi diyebiliriz.

2017 yılına damgasını vuracak olan bu spor stilleri gelin hep beraber inceleyelim bayanlar. 2017 denim şıklığını mutlaka denemelisiniz. Kot ve blue jean giyim, daima insanlar tarafından beğeni alan giyim türüdür. Bu kabul görmüş giyim tarzına has elbiselerden, sizde mutlaka birkaç parçayı elbise dolabınızda bulundurunuz. Olduğunuzdan daha genç gösterecek olan bu giyim türünü tecrübe etme zamanı gelmiştir.

2017 Tesettür Giyim Modası

Bazı spor giyinmesini seven kapalı hanımlar, tayt türü elbiseleri kombinlemesini daha çok seviyor.  Tesettür giyimde alta dar türde tayt tarzı bir elbise, üzerimize ise tunik veya gömlekler giyerek de kombin yapabiliriz. Farklı bir trendse dizlere kadar inen, dizden itibaren bileklere kadar bollaşan scarlet kesimlerdir. Kombinleri yaparken elbette renk konuları da son derece önemlidir.

Taşlanmış kot tonları, net lacivert tonlar ve puslu mavi renkler her zaman daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Spor tarzda kapalı giyim modası yaparken, en büyük kurtarıcımız yine gömlekler ve tunikler olacaktır.  Koyu mavi dar bir kot üzerine, siyah renkte dar kollu aşağı kısmına doğru genişleyen salaş türdeki koton tunik giyebilirsiniz. Bu hem rahat etmenizi sağlayacak hem de modadan uzak kalmamanıza yardımcı olacaktır. Yine farklı türdeki kapalı giyim modası için resimli galeride sunduğumuz örneklere bakabilirsiniz hanımlar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı