2017 Şıklığını Yakalayan Kombin Örnekleri

Hepimiz farklı giyim tarzlarını beğensek de, uyumlu ve düzgün bir giyim alternatifini uygulamayı önemseriz. İşte belirgin şekilde farklı bir stil sahibi giyinme çabanızın sonucu şık ve hoş görünmeniz mümkün olacaktır. Kombin dediğimiz moda terimi de bu tarz uyumların başarılı ve etkili görünümlerini bizler için sunan, harika seçenekler bütünüdür. Ben de bu yazımda beğeneceğinizi umduğum kış kombinleri hakkında biraz detaylara değinmek istedim. Malum havalar soğudu, giyecekler tarz değiştirdi. Bu neden ile de hepimiz farklı şekillerde giyinirken farklı seçenekleri kullanmak durumundayız. Ancak yaz ayları kadar artık kış aylarında da inanılmaz kıyafet alternatifleri olduğundan emin olabilirsiniz.

Markaların bay ve bayan kombin seçenekleri her bakımdan eşsiz ve inanılmaz bir tarzı bizlere sunuyor. Oldukça aktif ve özel bir tarz ile geleneksel sistemden farklı bir moda trendi hakim. Bu sene kahve, bordo ve gri tonlarının hakim olduğu, yünlü ve yumuşacık kumaş, triko çeşitleri bizleri bekliyor. Oldukça etkili kış kombinleri içinden sizin için seçtiklerime eminim sizler de bayılacaksınız. Kahvelerin alabildiğine hardal tonlar ile bütünleştiği, giyim tarzımızın başlı başına değişime adapte olduğu bu aylar, sıcak ve şık olmanın harika hafifliğini sizler de yaşayacaksınız. Geleneksel giyim tarzını bir kenara bırakarak, hoş ve özel sonuçları alabileceğiniz bu inanılmaz kombin alternatiflerini değerlendirmenizde fayda görmekteyim.

Sokak Modasında Kış Kombinleri Nasıl?

Bordo, gri, kahve ve diğer kış renklerinin yanı sıra, beyazı ve pudrayı da değişik konsept ürünlerde görmek mümkün. Hava şartlarına uygun tarzı ile oldukça başarılı sonuçları alacağımız 2017 kış modası ürünleri, deri ve güderi kumaşların yanı sıra, angora ve tiftik gibi harika ürünler ile de buluşmamızı sağlıyor. Tepeden tırnağa inanılmaz özel kış kombinleri sayesinde, sımsıcak bir kış bizler ile olacak. Eldivenler, bereler, kabanlar, etek ve pantolonların yanı sıra muhteşem stil sahibi kazaklar ise bu sene en dikkat çekici modeller arasında yer alıyor. Aynı şekilde günlük kıyafetlerde kullandığımız sokak modasında da uzun salaş kazaklar, dar pantolonlar ve uzun kabanlar inanılmaz çekici ve hoş seçenekler olarak biz bayanların karşınıza çıkıyorlar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı