2017 Kanaviçe Örnekleri

2017 Kanaviçe Modelleri
2017 Kanaviçe Modelleri

Kanaviçe örneklerinde en süper modelleri 2017 yılına ait örnekleri sizde bu yazımda keşfedeceksiniz. Resimli galeride 2017 yılına has en çok beğeni alacak örnekleri derlediğimi belirtmek isterim. Kanaviçe örnekleri, geleneklerimizi geçmişten bu güne çeyizlerde yer almasıyla ne kadar büyük öneme sahip olduklarını kanıtlamaktadır. Çoğunlukla yeni evlenecek genç bayanlar geçmişten günümüze gelmiş bu değerleri mutlaka çeyizlerinde görmek istiyorlar. Geçmiş zaman demişken kanaviçeler, nenelerimizin zamanında bile çeyizlerde yer bulmuş parçalardır. Kanaviçe son derece özenle yapılan el işi işleme türleridir. Kanaviçeler, yastık modelleri, divan örtüleri gibi pek çok modele sahip el işleridir. Günümüzde hala rağbet görmesinin yanında, modern olan mobilyalara da çok yakışmaktadır.

Kırlent türü kanaviçe modelleri genel anlamda oturma gruplarıyla beraber oldukça şık durmakta olan kırlentlerdir. Aynı şekilde kanaviçeler minder olarak da kullanılmaktadır. Minderlerin ve kırlentlerin üzerlerine de işlenmekte olan nakışlar, o işlenmiş ürünleri oldukça zarif gösterebilmektedir. Aslında geçmiş zamanlarda sadece süs amacıyla yapılmış olan kanaviçe örnekleri, artık günümüzde kullanım amacı ve süs olarak da yapılmaya devam ediliyor. Kanaviçeler, oturma gruplarının yanı sıra birde yer döşemelerine de yapılmaktadır. Yine oturma alanlarına özel şekilde de üretilebilen özel kırlentler, oldukça zarif kanaviçelerle daha bir albenili olabiliyor. Evinizde boş zamanınız olduğunda yapabileceğiniz bu harika türdeki nakış işlemelerini işlerken büyük keyif alacaksınız.

Kanaviçe motifleri içeren kırlent kılıfları ya da minder kılıflarıyla oluşturabileceğiniz oturma grupları, evinizde bir başka hava katacaktır. Evinizin şık olmasını sağlayacak bu son derece elit kanaviçelerden bazılarını model olarak alıp, sizde artık kendi kanaviçe modelinizi rahatça örebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz harika türdeki kanaviçe örneklerini sitemizde keşfedebilirsiniz. Her geçen gün sizlere özel şekilde keşfetmeye devam ettiğim 2017 kanaviçe örnekleri, tam da istediğiniz gibi olacaktır. Örgü işini seven çoğu bayan, bu son derece özendirici ve şık duruşlara sahip kanaviçeleri örmek işlemek isteyecektir. Renkli türde nakış işlemelerine sahip olan bu dantel işlemeli kanaviçeler, evlere modern ve geleneksel harika bir görünüm katacaktır. Bu aynı zamanda evinize gelecek misafirlere karşı çok daha iyi bir karşılama yaşatmanızı da sağlayacaktır. Herkese bu özel kanaviçe modellerinin yapımında kolay gelsin diyerek, yeni kanaviçe örneklerinde görüşmek üzere diyorum.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı