2016 Yılının Zarif Bebek Örgü Örnekleri

örgü patik ve saç bandı
örgü patik ve saç bandı

Selamlar, günlük hayatın stresinden kurtulmak isterseniz örgü örmeyi tavsiye edebilirim. Örgü işlerini seven bayanlara özel 2016 yılının zarif bebek örgü örnekleri, içinizi açacak türdendir. Örgü işleriyle kendini rahatlatmak ve iyi hissetmek kesinlikle mümkündür. Çoğu boş vaktinizi kimi zaman örgüye ayırdığınızda, neşenizi bulacak örgü işlerini kolayca yapabileceksiniz. Örgü örmesi hem zevkli bir iştir hem de onca emek sonrası elde güzel bir ürününün oluşmasına sebeptir. El emeği harcanmadan elde edilemeyen bu örgü ürünleri, kesinlikle bebekleri mutlu edecek türde olup basit örgü teknikleri kullanılarak yapılabilecek el işlerindendir. Özellikle çocuk sahibi olmaya hazırlanmakta olan hanımlar, değişik türde zarif bebek örgülerini araştırmaktadır.

Resim galerimizde en zarif bebek örgülerinden modeller sundum. Bebekleri olacak hanımlar, galerimizde yer alan örnekleri de keşfedebilir. Örecekleri örgüler için aynı zamanda ilham kaynağı olacak bu örgüler, yapmaya değer ve emek vermeye değer türde el işleri olacaktır. Hanımlar genellikle yeni gördükleri ve farklı gelen örgüleri yapmak ister.  Bebek örgüleri de bazen farklı modeller içermektedir. Bebeklere özel örgüleri örmeyi düşünen kişilerin, zarif olan model arayışlarında ilk olarak yelek örneklerini araştırdıkları da bir gerçektir. Bebek yelekleri de örgü türleri arasında farklılık içeren modeller olup, sizinde yapmak isteyeceğiniz kalitededirler. Doğacak bebeklere yeni ve farklı örgü el işi örnekleri, hem sizi bebeğiniz açısından mutlu edecek hem de örgü işi olarak mutlu edecektir.

Örgü işlerinde bebekler için düşünülmüş bir diğer tür ise örgü hırkalardır. Bunlar her ne kadar kalıplaşmış örnekler olsa da, standart kalıpların dışına çıkılabilmektedir. Genelde herkesin seveceği ve tercih edeceği hırka modellerinden ziyade, oldukça zarif ve şık türde örnekleri tercih etmek farklılık yaratmakta sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bebeğiniz için örgü örmeye karar verdiğinizde, örgü seçeneklerinden olan battaniyeleri unutmamak gerekir. Bebek battaniyeleri, yeni doğacak bebekler için kullanılması gerekli kullanışlı bebek ürünlerindendir. Genelde basit türdeki modellerin geliştirilmesi sonucu oluşan harika bebek ürünü el işleri, farklı tasarımlarla birleşince daha bir alımlı olabiliyor. Örgü tekniklerinden yararlanacak her bayan, belirttiğimiz nadide örnekleri geliştirilmiş o şık türdeki modelleri de aslında kolayca yapabilir. Zarif bebek örgülerinde hepinize kolay gelsin diyorum. Farklı örneklerle yine karşınızda olacağım hanımlar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı