Ana Sayfa Moda 2016 Yılının Favori Çanta Modelleri

2016 Yılının Favori Çanta Modelleri

Kadınların hayatlarında kesinlikle önemli yerleri olan çantalar, kadınların olmazsa olmazı olan aksesuarları arasında yer alır. Çoğu kadının modasını yani kendi trendini uyguladığı anlarda çanta en son dokunuş olarak da adlandırılmaktadır. Dünyaca ünlü olan çoğu tasarımcı da her yıl hanımlara özel farklı modellerde çantalar üretmektedir.

Kombinler kadınların rengini ve ışığını da birden değiştirebilecek türde olmaktadır. En çok tutulanları arasında ise hareketli çantalar, renkli çantalar bayanların şuan vazgeçilmezi durumundadır. Trend olan bazı türleri yiyecek, içecek, hayvan ya da obje türü figürleri üzerinde barındıran çantalar farklı görünmektedir ve 2016 yılında hanımların ilgisini çekmektedir.

Bazı çantalarda iki gözün dikkat çekici şekilde bakması bile kesinlikle insanların yani bayanların ilgisini çeken model olmasını sağlamaktadır. 2016 bayan çanta modelleri arasında değişmeyen diyebileceğimiz türler ise,  hayvan desenli ve püsküllü çantalardır. Aynı zamanda yarım ay şeklinde olan çantalar ve daha maskülen tarz bazı çanta türleri de hanımların gardırobunda yer almaktadır. Yine yarım ay ya da metalik olan çantalar da hanımların 2016 yılı için moda çanta türleri arasında yer almaktadır.

Retro tarzı diyeceğimiz bazı kutu çantalar ise genelde maskülen tarda ve ya oversized türü çantalarla bir yarış içerisindedirler. Zincir saplı çantalar klasik tarz seven bayanların değişmez türleri arsında çoktan yerini almış durumdadır. Fakat her zaman hanımlar farklılığı sevdiğinden genelde aynı tür çantaları değil farklı tür çantaları tercih ederek kendi stillerini oluşturabiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here