2016 Yılı Küçük Boncuklu İğne Oyaları

kolay boncuklu iğne oyaları
kolay boncuklu iğne oyaları

Yazmalar ve havlu kenarı örnekleri arasında gösterilmekte olan 2016 küçük boncuklu iğne oyalarıyla, yapacağınız iğne oyalarınız daha bir göze hoş görünecektir. Gün içinde en sık kullanılan banyolar için küçük boncuklu iğne oyaları belki de banyonuzu baştan yaratacak ufak ayrıntılar gizliyor olacaktır. Çoğu insan, banyolarının şık ve harika görünmesini ister. İşte bu küçük boncuklu iğne oyaları sayesinde siz de çevrenizdeki bayan arkadaşlarınıza karşı banyolarınızı şıklaştıracak bu tığ işi çalışmalarla daha özel bir banyoya sahip olabilirsiniz. Artık banyoların önemli bir parçası haline gelmiş olan küçük boncuklu iğne oyaları için sizlere sunduğumuz örnekler bile göz alıcı gelecektir. Yazma kenarlarında kullanacağınız boncuklu iğne oyalarında, renklere önem verilmesi kesinlikle baş kuralınız olacaktır.

Yazma kenarında buna önem vermeniz, aynı zamanda harika küçük türde boncuklu iğne oyalarına sahip olmanızı sağlayacaktır. Dikdörtgen, klasik, flat ve köşe boncuklu iğne oyası modellerinden birini tercih ederek siz de son derece şık banyolar düzenleyebilirsiniz. Banyo alanında küçük boncuklu iğne oyalarının kapladığı o harika alanlar kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Çeyiz sandığınız küçükse eğer, siz de küçük boncuklu iğne oyasını tercih ederek küçük iğne oyası türünü kendiniz için de oluşturabilirsiniz. Boncuklu küçük tarzda iğne oyalarını tercih etmek, alanlarınızı pratik kullanmanızı sağlayacak aynı zamanda konfor elde etmenize de yardımcı olacaktır. Eğer geniş bir banyoya sahipseniz, oval türdeki küçük boncuklu iğne oyasını ya da dikdörtgen tarzı küçük boncuklu iğne oyası türünü tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Aslında geniş banyolarda ölçüleri küçük bir boncuklu iğne oyası yerleştirmek, mekanı kesinlikle orantısız ve biçimsiz gösterecektir. Aynı zamanda doldurulması zor olan uzun süren klasik türdeki oval küçük boncuklu iğne oyası yerine mutlaka küçük dikdörtgen boncuklu iğne tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Konfor katacak olan küçük boncuklu iğne oyaları, rutin temizlikleri ve kişisel bakımı kesinlikle keyfe dönüştürecektir. Bu tür bir konforu siz de arzu ediyorsanız mutlaka banyolarda iğne oyası olarak, küçük boncuklu iğne oyalarına yönelmelisiniz. 2016 yılının küçük boncuklu iğne oyaları ve dikdörtgen boncuklu iğne oyalarının birine ördürürken fiyatı da, bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle kendiniz tığ işi çalışmaları seviyorsanız, birinden yardım alarak da rahatlıkla küçük boncuklu türde iğne oyalarını severek işleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı