2016 Yılı Gelinlik Modası

2016 yılı gelinlikler

Genç kızların hayalini süsleyen gelinlikleri dikmek için bir çok modacı 2016 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Hem seri üretim yaparak hem de tasarım gelinlikleri giymek için gelin adayları bir çok seçenek arasından kendine en yakışanı bulmaya çalışıyor. Gelinlik seçerken işinizi kolaylaştıracak bilgileri sizler için bir araya getirdik. 2016 gelinlik modasına dair trendllere yer verdiğimiz yazımızda sizde  hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Gelinlik tercihi yaparken tarzınıza uygun modellere bakmalı ve hayatınız boyunca sadece bir kez giyeceğiniz bu özel kıyafet için kaliteli kumaş seçmelisiniz. Mühim ayrıntılardan biri de düğününüzün kır düğünü mü yoksa salon düğünü mü olacağıdır. Bu seçim duvak konusunda da göz ardı edilmemelidir.

2016 yılı gelinlik trendlerinin başında dantel gelmektedir. Önceki yıllarda yalnızca duvakta görmeye alıştığımız bu detay şimdi neredeyse gelinliğin bütününü kapsamaktadır. Dantellerle süslenmiş uzun duvaklı gelinlikler 2016 yaz gelinlerinin vazgeçilmez tercihi olacak gibi duruyor. Derin sırt dekoltesine sahip gelinlikler ve uzun kol detayı bulunan gelinlikler sayesinde kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. 2015 döneminin vazgeçilmez dekoltesi olan straplez gelinlikler 2016’da yerini uzun dantel kol detayına bırakmaktadır. Birbirinden süslü taşlar ve incilerin hakim olacağı gelinlikler de yine oldukça sık kullanılmaktadır. 2016 yazına damga vurmak isteyenler ve kendini farklı hissedenler için de retro ve vintage gelinlikler de yine sahneye çıkıyor. Düşük omuzlu gelinlik modelleri yada güzelliğinizi ön planda tutacak sade gelinlikler abartıyı sevenler için gösterişli kabarık etekli modeller ve bütünlüğü sağlamak adına değerli taşlarla süslenmiş gelin taçları bu düğün sezonunda en çok karşımıza çıkacak ve modeller. Bir kuğuyu andırmanız için oldukça uzun dantel duvaklara sık rastlayacağımız 2016 gelinlik modasında davetliler gözlerini sizden ayıramayacak.

2016 yılı gelinlik modelleri

gelinlik modelleri 2016

gelinlik modelleri 2016 yılı

2016 yılı gelinlik trendleri

gelinlik model çeşitleri

2016 yılında giyilebilecek gelinlikler

2016 gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Düğün İçin Abiye Seçimleri başlıklı makalemizde abiye modelleri, düğün elbiseleri ve düğüne özel abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

1 Cevap

  1. Verle dedi ki:

    Unveaieblble how well-written and informative this was.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir