2016 Yılı En Yeni Oya Örnek Modelleri

2016 En Yeni Oya Örnekleri
2016 En Yeni Oya Örnekleri

Ev ortamlarında bulunan bayanların sıklıkla el işlerini araştırmaları ve oya örneklerini keşfetme istekleri internet ortamında daha yeni modellerin türemesini de beraberinde getirmiştir. Oya örneklerinden 2016 yılı en yeni oya örneklerini sitemizdeki bu paylaşımda bulmanız mümkün olacaktır.

Yeni örnekleri işleyen kişiler komşularına, arkadaşlarına ve yakın akrabalarına sehpa ve ya masa üzerlerinde bu en yeni türleri göstermektedir. Çeyizlerin de vazgeçilmezi olan ürünlerden en çok beğeni alanı oyalardır. Genci ve yaşlısı son dönemde bu işlere merak sarmıştır.

Oya örneklerinden 2016 yılına has olanlarını keşfetmek artık günümüzün en iyi icatlarından biri olan internet aracılığı ile artık daha kolay. 2016 yılı oya örnekleri ve yazma modelleri konusunda birçok modele ulaşmak da mümkündür.

Yapılışı bakımından oya örnekleri piyasada nadir denilebilecek özel bilgileriyle yer almaktadır. Fakat çoğu kaynakta bazen yanlış bilgiler almanız söz konusu olabilir. Oya örneklerinde bu durumlara dikkat etmekte fayda olacaktır.

Bazen de örnek doğru verilmiş olsa da bilmediğimizden yanlış işleme yoluna gidebiliriz. Bu durumda işi bilen bir ablamızda destek almak son derece doğru olacaktır. Yeni oya modellerinden yazma modelleri, kapalı hanımların dışarı çıkmalarından sonra sıklıkla kullanmak isteyecekleri ürünler arasındadır.

Bu konuda dışarı çıkarken sadece yazma takmak bayanı biraz rahatsız edebilmektedir. Süsleme yapmak biraz daha ideal bir seçim olacaktır. İğne oyalı yazma kenarı ve boncuklu yazma kenarı işlemek ilk başlangıç aşamasında olanlar için önerim olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı