2016 Yılı Ceket Modası

2016-yili-ceket-modasi (1)

Bu yıl ceket modasında hangileri trend diye merak ediyorsanız hemen bu yazının devamını okumaya davet edebiliriz sizi. Günlük giyimlerde spor tercihler, bazı resmi davetlerde ise biraz daha ciddi tercihler ve işlere göre tercih edilebilecek rahat seçim ceketler bu yılda favori olmayı başarmış türler olarak karşımıza çıkacaktır.

Özellikle şıklık ve rahatlık ön planda olacağından söz edebiliriz. Ceket modellerinde öne çıkan durum ise şıklık ve rahatlık konusu olmaktadır. Günlük kullanımlarda rahatlığın daima ön plana çıkacağı aynı zamanda iş içinde kullanılabilecek türdeki ceketleri bu yıl tercih edebilirsiniz. Bazı stil sahibi bayanların vazgeçemeyecekleri kadar güzel ceketlerde artık tarzlar değişiklik göstermektedir. Fakat bu değişimler içinde önemli bir gerçek var ki, asla ceketlerdeki o şıklık vurgusu önemini yitirmiyor.

Ceket seçimlerinde en iyisini bulmak için sizlere sunacağımız bazı örnekleri baz alabilir tamamen bir mağazaya girince sizi rahat ettirecek şık görünecek bir modeli de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen aslında rahatlığı ön planda olan bazı ceketleri deneyerek sizin keşfedebileceğiniz bir durum aslında.

Bu yılın modası arasında asimetrik kesimleri olan ceketler favori durumunda. Klasik bayan ceketlerinin yanı sıra artık 2016 yılı ceket modasında seçilen türler asimetrik kesimlerdir. Çoğu kişi klasik kesimleri sevebilir ama artık stil sahibi çoğu kadın asimetrik kesimleri tercih etmeye çoktan başladı bile. Aynı şekilde 2016 yılı kadın ceketlerinde öne çıkan ceket renkleri de bir o kadar konuşulan konular arasında. Özellikle gri tonlar ve lacivert tonlar 2016 yılına damgasını vuracak ceket renkleri olarak söylenebilmektedir.

2016-yili-ceket-modasi (3) 2016-yili-ceket-modasi (5)

kpk3

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Baho Koleksiyon Modelleri başlıklı makalemizde bahar kreaksiyonları, ilkbahar yaz yeni kreasyonları ve mango hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

1 Cevap

  1. Mimosa dedi ki:

    Umm, are you really just giving this info out for nognhit?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir