2016 Yazlık Tesettür Tunik modelleri

2016 Yazlık Tesettür Tunik modelleri

Yaz ayına doğru girildiğinde havaların ısınmasıyla tesettürlü bayanlar tercihleri arasına artık yavaş yavaş yazlık ince modelleri almaya başladı. İnce kumaşlardan yapılan tunikler de bu seçimler arasında yer almaktadır. Klasik ve sportif tarzları olan çoğu çeşidinde yer aldığı tunikler tesettürlü bayanlar için artık vazgeçilmez durumunda. Bazı türlerden söz edecek olursak, desenli olarak bilinen tunik modellerinde kareli ve çizgili desenler hakimdir. Bu da onu en çok tercih edilen tunik yapmaktadır aslında.

Ayrıca sportif görünmeyi seven bayanlar kendi stillerini bu tarz modellerle kolayca yansıtabilmektedir. Boyuna doğru çizgili olan modeller boynu uzun ve zayıf göstermektedir. Sizlere birde salaş tarzda tunik modellerinden söz edelim. Rahat ettirecek olan tesettürlü bayanlar için yine vazgeçilmez durumunda olan bu türdeki tuniklerde yine sportif görünmeyi seçen bayanların tercihleri arasında yer alır.

Aynı zamanda bu türdeki tunikleri tercih etmekte olan hanımlar arasında taba ve vizon renklerde oldukça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Bu modellerin dışında bir de yarasa kollu tunik modellerine gelirsek, bu tür tuniklerde ise sportif görünmenin yanı sıra birde canlı ve koyu renkler biraz daha canlılık sağlayabiliyor.

Tunik modellerinden bir diğeri ise desenli tunik modelinde ise klasik tarz seven hanımlara karşı daha iyi olduğunu söylemek mümkündür. Desenlerinden ötürü çoğu hanımın da vazgeçilmezi olmuştur 2016 yılı için. Altın desenli tunik de yine 2016 yılına damgasını vuran tunik modelleri arsında yer almaktadır. Bu model altın dokunuşlarıyla sıradan bir görünümden çıkıp tunik kullanan bayanların en sık tercih ettikleri modellerden olmuştur. 

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı Ceket Modası başlıklı makalemizde 2016 yılı kadın ceketleri, ceket modelleri ve ceket seçimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir