Ana Sayfa Moda 2016 Yazına Özel Şık Bayan Şortları

2016 Yazına Özel Şık Bayan Şortları

2016 Yazına Özel Bayan Şortları
2016 Yazına Özel Bayan Şortları

Moda köşemize özel bugün için sizlere 2016 yılı bayan şortlarından sunum geçeceğiz. En güzellerinin birkaç tanesini bu yazımızda resimli şekilde bulabileceğiniz gibi sizlere 2016 yılı bayan şortları hakkında bilgiler de veriyor olacağız.  Öncelikle 2016 yazının en trendi kesinlikle şortlu bayanlar olacaktır.

Sokakta ya da kimi zaman defilede gözünüze çarpacak olan o şık 2016 yazı şortlu bayanları huzur verecek adeta. Artık iyice trend halini alan casual chic parçalar yaz aylarında klasik olmaktan çıkmış durumdadır. Günlük hayatta, plajda, gece hayatınızda, hatta bazı türleriyle ofiste şıklığınıza hitap edecek parçalar olacaktır.

Bu yaz aynı zamanda renkli desenli, hatta çiçekli özellikle dantelli detayların göze çarptığını belirtebiliriz. Kot şortlar da bu yaz ön planda olacak diyebiliriz. Yaz renkleri olarak turuncular, sarılar, mercanlar, yeşiller… Yani kısaca yaz renkleri için hangi rengi giyerseniz giyin çok özel duracaktır.

Mavi ve bütün tonları da bu renk paletinin vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Metalik yansımaların oldukça hakim yer alacağı yaz renklerinde çok özel model şortlar da vitrinlerde sizi bekliyor olacaktır. Renkli türdeki modellerin yanında yüksek bel ya da kısa bel modellerde kullanım kolaylıklarıyla şıklığınızı güzel şekilde tamamlayacaktır.

Denim şort türlerinde yırtık ve boyfriend kesimdeki şortlar bu yaz oldukça popüler şekilde giyilecektir. Aynı zamanda ‘’skort’’adı verilen şort etek türleri de bu yaza damgasını vuracak giyim türleri arasında yer alacaktır.

2016-yazina-ozel-sik-bayan-sortlari (4)

2016-yazina-ozel-sik-bayan-sortlari (5) 2016-yazina-ozel-sik-bayan-sortlari (6)   2016-yazina-ozel-sik-bayan-sortlari (1) 2016-yazina-ozel-sik-bayan-sortlari (2)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here