2016 Yazı En Güzel Etek Modelleri

Bayanlara özel bu yazımızda en güzel etek modellerini sizler için seçtik. Gözde olan ve bütün hanımların beğenisini alabilen türlerden derlediğimiz bazı türlere bayılacaksınız diyebilirim. Tesettürlü olan hanımların tutkusu haline gelen etekler, kesinlikle her anın vazgeçilmez parçalarıdır.

2016 yılı sezonlarında her zamanki şıklığını koruyarak karşımıza çıkmakta olan farklı türde etek tasarımlarını çok seveceğinizi umuyorum. Etek türleri bu konuda bu yılın modasında altın çağını yaşıyor diyebilirim. Romantik ve sportif olan havalı olan türleriyle bayanlar her halinde daha bir güzel olmaktadır.

Her anın ikonu olabilecek etekleri sizde keşfetmelisiniz. Şıklık kavramı bu etek türleriyle yeniden şekilleniyor adeta. Modadan çok güzel esintiler de sunmaya başlayan kadınların sevdikleri romantik modellerden olan kloş etekler kesinlikle şıklığı güzel şekilde ifade etmektedir. Siyah ve beyazın hakim olduğu etekler tek renk, sade ve minimal halleriyle özel tasarım etekler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yine günümüzde sportifliği iyi ele almış olan türlerden kloş eteklerden pileli olanları, şık duruşları kolay yakalamak isteyenlere özel tasarlanmış durumdadır. Gününüzü güzel geçirmeye uygun olan mikro pileli olan türleri de çok seveceğinizi umuyorum.

2016 yılının yaz ayı çiçekli baskılarla sürüyor. Şifonlarla sere serpe rengarenk diyebileceğim çiçek desenleri bu sezonun eteklerinde harika durmaktadır. Cool ve sportif tasarımlardan olan türleri de incelediğimizde yine hanımlara özel çok harika keyif verecek cool bir hava sunacak eteklerin tasarımlarına da bayılacaksınız. Konforlu seçimlerden biri olacaktır.

2016-yazi-en-guzel-etek-modelleri (3) 2016-yazi-en-guzel-etek-modelleri (1) 2016-yazi-en-guzel-etek-modelleri (2)

Bir önceki yazımız olan Spor Ayakkabıları Daha Pahalı Göstermek başlıklı makalemizde aksesuarları ayakkabınıza sabitlemek, ayakkabıya yepyeni stiller vermek ve popüler ve trend olan aksesuarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir