Ana Sayfa Moda 2016 Yaz Sezonu Siyah Parçalar

2016 Yaz Sezonu Siyah Parçalar

2016 Yaz Sezonu Siyah Parçalar
2016 Yaz Sezonu Siyah Parçalar

Yaz sezonu geldiğinde olmazsa olmazımız olan siyah parçalardan sizlere özel bilgiler derledim. Siyah her zaman insanın elbise konusunda yaz kış demeden imdadına koşmaktadır. Risksiz ve daha kolay hazırlanabilen yaz kombinleri arıyorsanız siyah sizin içinde olmazsa olmazlardan olmalıdır.

Gardırobunuzda siyahlar varsa bu yazı kolay geçireceksiniz diyebilirim. Kombin hazırlamanın zor geleceği bazı günlerinizde siyah yaz sezonu parçaları işini daha da kolaylaştıracaktır. Siyah parçalarla yapılabilecek bazı kombinleri sizlere aşağıda sıralıyor olacağım.

Öncelikle siyah pantolon ve siyah etek yaz ayının bir numaralı kurtarıcısıdır diyebilirim. Culottes olarak isimlendirilen pantolon etekler geçen sezonda da olduğu gibi bu sezonda hanımların gözdesi durumundadır. Tril tril olan o kumaşıyla ferahlığı simgeliyor adeta. Bu özel parçalar aynı zamanda gündelik hayatta da rahatlığı ile çok şık durmanıza da yardımcı olmaktadır. Bu nedenle siyah olan pantolon ve etek koleksiyonunuzda mutlaka yer almalıdır derim.

Devam ettiğimizde tatil mekanlarında siyah kot şorta ihtiyaç olacağını belirtmeden geçemeyeceğim. Siyah kısa şort yıllardır yaz aylarının vazgeçilmezi durumundadır. Oldukça rahat ve göz alıcı olan siyah kot şortları tatil bavullarına koymayı ihmal etmemeli. Yine siyah elbise de yaz gecelerine damgasını vuracağa benziyor diyebilirim.

Çoğu hanımın vazgeçilmezi olan yaz geceleri dediğiniz zaman akla ilk gelenlerden olan siyah elbiseler, fazla efor sarf etmeden hazırlanabilecek şıklığınızı ortaya koyabilecek türlerdendir. Tek parça olmaları nedeniyle kombin yapmaya gerek kalmaksızın çok kolayca giyilebilecek parçalardandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here