2016 Yaz Renk Trendleri

Sizlere bu yazımızda 2016 yılının hanımların gözdesi olan renk türlerini moda hakkında güzel bilgileri sunuyor olacağız. 2015 yılına göre 2016 yılından hanımların renk tercihlerini ele aldığımız bu yazımızda güzel bir trend raporu sunmaya hazırız.

Her sene olduğu gibi bu yılda öncelikli olarak moda konusunda moda trendlerinde renkleri ele almak istedik. Yaz mevsiminin en güzel renkleri yine tüm sıcaklığını o seksilik hallerini kıyafetlerimize taşıyacak gibi duruyor. Bildiğiniz gibi pantone 2016 yılının resmi rengi olarak bu yıl için iki türe renk tonunu açıkladı.

Bebek mavisi ve soluk pembe renkler 2016 yılı için Pantone de yılın renkleri oldu. Pastel renklerinde zirveye çıkacağını söylemek mümkün olacaktır. Ünlü moda tasarımcılarının belirttikleri bilgilerde yaz modasının bu naif türdeki renklerde olduğudur.

Podyumlarda da aynı şekilde dikkatleri üzerine çekmekte olan mavi,yeşil,sarı ve pembe renkler aynı zamanda pastel olan bazı tonlar da yine podyumda kullanımı artan renkler arasında gösterilmektedir.

2016 yılının ilkbahar ve yaz sezonlarında top 10 durumuna yükselmiş renkler konusunda da şu bilgileri vermek doğru olacaktır. Yaz mevsimi parlak türde renk tonlarıyla daha iyi olacaktır. Göz alıcı mücevher tonları da aynı zamanda yaz ve ilkbaharın gözde renklerindendir.

Ateş tonları, parlak yeşil, göz alıcı maviler de yine bu yaz ön plana çıkacak çarpıcı renkler arasında yer almaktadır. 2016 yılının çöl renkleri olarak isimlendirilecek koyu kahve ve kiremit tonları da revaçtaki renkler arasında yer alacaktır.

2016-yaz-renk-trendleri (1) 2016-yaz-renk-trendleri (2) 2016-yaz-renk-trendleri (3) 2016-yaz-renk-trendleri (4)

Bir önceki yazımız olan 2016 İlkbahar – Yaz Güneş Gözlükleri başlıklı makalemizde aviator gözlükler, en şık güneş gözlükleri ve güneş gözlüklerinde trendler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir