Ana Sayfa Moda 2016 Sportif Şık Tarzlar Oluşturma Rehberi

2016 Sportif Şık Tarzlar Oluşturma Rehberi

2016 sportif şık tarzlar
2016 sportif şık tarzlar

Şık ve güzel görünmek rahat hareket etmenizi sağlayacak giysiler çoğu kadının günlük giyimlerinde tercihleri arasındadır.  Kadınların arayışlarında elbette giyim konusunda çareler tükenmemektedir. Rahatlık ve şıklıktan ödün vermek istemeyen çoğu kadın artık 2016 sportif şık tarzları tercih etmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere uygun trenlerden bir karma yaparak sportif giyim konusunda ne gibi rahatlıklar uygulayabilirsiniz bunu sizde rahatça görmüş olacaksınız.

Öncelikle Jean giymenin gücünü kullanabilirsiniz. Güzel bir jean ile vücut tipinize uygun bir trend yakalayabilirsiniz. Jean pantolon her türlü parçayla zaten uyum içinde olacaktır. Fakat jean konusunda illaki de aklınıza pantolon gelmesine gerek yok. Sportif tarzınıza biraz da seksi görünüm katmak istediğinizde çoğu markanın koleksiyonlarında düğmeli tarzda jean modellerini tercih edebilirsiniz.  Günlük giyimde etek ya da elbise pek tercih etmiyorsanız topuklu ayakkabılarla bu kombinleri birleştirdiğinizde oldukça cool bir görünüm yakalayacaksınız. Aynı zamanda bu kombinlere jean gömlekler de ekleyebilirsiniz.

Bu karışık kombinleri yaparken tezat oluşturmaktan çekinmeyiniz. Yılın dikkat çeken trendleri bir biriyle alakası olmayan görünümdeki parçaları kombinlerde kullanmak olacaktır.  Favori ve sportif giyisileri klasik ve gösterişli parçalarla berber kullanıp aykırı ama güzel bir stil sahibi görünüm yakalayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise sportif kombinlere bir ya da iki şık parça katmalı ve oldukça abartılı ve ya rüküş durumlara düşmemelisiniz.

2016-sportif-sik-tarzlar-olusturma-rehberiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here