2016 Sonbahar ve Kış Bayan Modası

2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (15)

Sonbahar ve Kış bayan modasıyla ilgili popüler kıyafet bilgilerinin yer alacağı bu yazımızda sizlere bayanların hangi trendleri daha çok kullandıklarını da aktarıyor olacağız. Aynı zamanda hangi trendlerin sokak modasını ele geçireceğini de öğrenmek için okumaya devam etmenizi öneririz.

Sizin için 2016 Sonbahar ve Kış modasını araştırıp gözlemledik. Sizin içine hazırlanan özel listeye bir göz atabilirsiniz. Ayrıca göreceğiniz üzere bazıları eski sezonlardan yeni sezonlara geçiş yapmış örnekler de görmeniz mümkündür sunulacak resimlerde. Bazıları ise sımsıcak adeta içi ısıtan türden giysilerdir.

Soğuk günlerde giyilmesi cesaret işi olanlar renkli olanlar, kesimleri alabildiğine yaratıcı olan özgür modellerde yine bu kreasyonlar içinde gizlidir. Bu sayfa aracılığı ile 2016 sonbahar ve yaz trendlerini inceleyerek sizde fikir sahibi olarak alış veriş mağazalarında daha fazla uğraşmadan kolayca istediğiniz modelleri alabilirsiniz. Öncelikle siyah beyaz grafik desenleri ele alırsak bunlar daha göz kamaştırıcılar.

Adeta optik ilüzyon etkisi yapabilecek türden olan desenler sezonun iddialı trendleri arasında yerleşmiş durumda olacağını belirtmek gerek. Kruvaze ceket ve kabanlar da yine kışın favori giysileri arasındadır. Kumaşları kalın ve maskülen tavırlara aldırış etmeyeceklerin tercihi olacak bu kıyafetle oldukça şık görüneceksiniz.

Resimler arasında yer alan Kürk de yine kışın vazgeçilmezlerini simgeliyor. Ama burada bahsedilen kürk, tamamen hayvan dostu olan 2016 Kış sezonu özel renkleridir. Kadife den devam edecek olursak, etrafına ışık saçmakta olan parıltısını yansıtan kişilerin tercihini olacak ve yumuşak dokusu ile tasarımcıların bile hayır diyemediği kadife bu sezonda da popülerliği elden bırakmamaktadır.

2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (1) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (2) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (3) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (4) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (5) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (6) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (7) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (8) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (9) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (10) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (11) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (12) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (13) 2016-sonbahar-ve-kis-bayan-modasi (14)

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Bir önceki yazımız olan 2015- 2016 Sonbahar-Kış Bot ve Çizme Modelleri başlıklı makalemizde 2015- 2016 Sonbahar-Kış Bot modelleri ve 2015- 2016 Sonbahar-Kış Çizme modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir