Ana Sayfa Moda 2016 Sokak Modasının Devrim Akımı Mom Jean

2016 Sokak Modasının Devrim Akımı Mom Jean

Sokak modasının yeni akımı
Sokak modasının yeni akımı

90’lı yıllardan yadigar kalan mom jeanlar 2015 yılının sonlarına doğru yeniden moda sahnesine çıktı. Annelerimizin gençlik resimlerine baktığımızda o çok komik ve demode görünen mom jeanlar yenilenerek oldukça iddialı bir giriş yaptı hayatımıza. O resimlere bakarken kendimizin de bir gün mom jeanların müptelası olacağımızı hiç düşünmemiştik açıkçacı. Dar kesim düşük bel kot pantolonların tahtını sallayan mom jeanlar şıklığı ve rahatlığı ön planda tutan kadınlar için vazgeçilmez olacak gibi. Giyildiğinde daha uzun bacaklı görüneceğiniz bu jeanları kombine etmekte bir hayli kolay. Her zaman şık ve iddialı görünmenizi sağlayacak bu yeni akımı dilediğiniz gibi kombine etme şansınız var.

Sade, sıradan beyaz tişörtle bile kombine edildiğinde cool vintage hava yaratan mom jeanları gömlekle de yarım bluzlarla da kombine edebilirsiniz. Bilekte biten mom jeanları spor ayakkabı ile ilginç çoraplar giyerek farklılık yaratabilirsiniz. Paça boyunu bir kat katlayarak kullanmayı tercih edenler, böylelikle daha cool bir hava estirmiş olacaklar. Mom jeanları en çok crop top dediğimiz kısa bluzlarla kombine edilmiş halini en çok beğeniyorum.

Uzun topuklu ayakkabı ile giyilen mom jean klasik kesim bir gömlekle uyarlandığında oldukça zarif görünebilirsiniz. Sokak modasının yeni akımı olan mom jeanların olmazsa olmaz kuralı üzerine giydiğiniz kıyafeti bel bölgesinde pantolonun içine koymak olmalıdır. Mom jean alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus beli sıkı kavramış olması gerektiğidir. Çünkü kıyafeti içine soktuğunuz zaman beli tam oturmamış mom jean pot bir görüntüye sebebiyet verebilir. Eskinin moda akımı mom jean her yaştan  insana hitap etmekte ve özellikle genç kadınların dolabında uzun sıra baş köşede uzun süre oturacak gibi.

Sokak modasının yeni akımı

mom jean

cool vintage

mom jeanlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here