2016 Sokak Modası Trendleri

Her yıl değişen modayı takip etmek biraz zorlaştı. Çünkü artık insanlar her bir şeye ayrı bir kombin ayrı bir model ayrı bir moda oluşturmuştur. Geçen yıl takip eden parçalar bu sene yeni yeni moda oluyor. Bu sezonun öne çıkan parçalarıyla dolabınızı kuşatmak isterseniz konuyu derinlemesine okuyun.

2016 Sokak Modası Trendleri
  1. Erkek Tişörtleri

Erkek tişörtleri kadınlar için bir vazgeçilmez olmuştur .Çünkü bazı erkek tişörtleri bayanların üzerinde harika durmaktadır. Bakıldığında dalga geçilecek bir konu haline gelmiştir. Fakat konu üzerine belirtmek istersek bol tişörtler 2016’da kesinlikle önümüze çıkacaktır.

  1. Kat Kat Giyinme Stili

Son zamanlarda kazan üzerine kolsuz elbise ya da uzun kollu tişörtlerin üstüne kısa kollu tişört gibi sıra dışı şeyler giyinmek son derece moda oldu ve olmaya dikkat çekmeye devam etmektedir. Bunu bir değerlendirirseniz çok güzel olacaktır.

  1. Yazılı Ceket Modası

90’lar modası geri mi dönüyor. Evet yanlış duymadınız sırtında ve üst tarafında yazı ve işlemeler olan kot ve deri ceketler artık geri dönüyor. Yavaş yavaş yayılan bir akım olarak devam etmektedir. Şık bayanlar şimdiler de bu akımın geldiğine seviniyor.

  1. Şık Sweatshirtler

Genelde erkekler giyse de bazı modeller bayanlarda çok harika durmaktadır. Bol giyinmeyi seven bayanlar güzel bir kombin ile harika duracaktır. Bu yıl şık kombinlerinizi bunlar sayesinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

2016 Sokak Modası Trendleri 2
  1. Janjanlı ve fırfırlı Gömlek modelleri

İstemsiz olarak gömlekleri geri döndü. Hem vintage modeller hem de modern modeller tam bir görünüm ve şıklık hastaları için harika olmuştur.

  1. Platform Topuklar

İğrenç bir görüntüye sahip olduğunu düşünenler varsa aslında bacak boyu ortalama seviyede olanlar varsa çok güzel duracaktır. Genellikle siyah ayakkabıları kombine ederseniz başarılı bir şıklık katabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı