Ana Sayfa Moda 2016 Şık Abiye Modelleri

2016 Şık Abiye Modelleri

2016 abiye modelleri
2016 abiye modelleri

Hanımların 2016 yılına has tercih ettikleri şık abiye modellerine şöyle bir göz atacak olursak en harika ve sezonun en sık tercih edilen türlerini yazımızda bulabileceksiniz. Kapalı giyim trendlerinin de vazgeçilmezi olan bu son moda abiyelerin türleri ise şu şekildedir.

Straplez abiye elbise, balık abiye elbise, uzun abiye modelleri ve siyah abiye modelleri bu konuyla ilgili mağaza ve sitelerde kolaylıkla karşınıza çıkıyor olacaktır. Kapalı giyimde gecenin en şık hanımı olmak için bu tarzları sizde deneyebilir ve 2016 abiye modasında çığır açan türlerle sizde gideceğiniz özel davetlerde oldukça şık bir görünüme rahatça kavuşabilirsiniz.

Bazen yıllarca beklenen özel günlerden olan mezuniyet gibi balo gibi günler içinde okulun en güzeli olmak için bu oldukça şık uzun abiyelerden tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en ünlü moda tasarımcılarının elinin değdiği uzun abiye modelleriyle geceye kesinlikle damganızı vuracak bir giysinin içinde bulacaksınız kendinizi.

Kimi zaman nişan törenleri gibi özel zamanlarda da işini görecek olan bu elbiseler aslında o özel gecelerde birkaç ufak ayrıntı sayesinde sizi daha görkemli ve o gecenin en özel bayanı yapabilecektir. Aynı zaman da özellikle boy problemi olan bayanların bu tür giysileri pek sevmediği bir gerçektir fakat şöyle birkaç ufak tüyo ile onların da bu vazgeçilmez abiyelerle tanışmalarını sağlayabiliriz.

Boyu kısa olan hanımların yapması gereken tek şey ise boyuna dik çizgili abiyeleri tercih etmeleri ya da düz renkte abiyeleri tercih etmeleri gerektiğidir. Böylelikle 2016 yılının moda abiyelerini sizde kullanabilecek rahat bir geceye merhaba diyebileceksiniz özel günlerde ya da toplantılarda.

2016-sik-abiye-modelleri (1) 2016-sik-abiye-modelleri (2) 2016-sik-abiye-modelleri (3) 2016-sik-abiye-modelleri (4) 2016-sik-abiye-modelleri (5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here