2016 Pileli Etek Modası

Bazı eski modaların sık tekrarlanması son günlerde moda oldu diyebiliriz. Bu tür modalardan olan pileli eteklerde yine eskinin vazgeçilmez trendleri arasında yer bulmuştur demek doğru olacaktır. Son yıllara pileli etekler olan rağbet fark edilmeyecek gibi değil. Özelikle podyumlarda başlayan pileli etek modası, artık sokak modasına kadar taştı demek de doğru olacaktır.

Pileli eteklerde mini modellerin yanında uzun pileli modellere de aynı şekilde rağbet edilmektedir. Bu etek türleri özellikle rahatlık bakımında ve şıklık bakımında bir de ferahlık bakımından sıkça tercih edilmektedir. Sıcak havalarda ya da baharın yaza dönen kısımlarında sıkça aranır hale gelen bu etekler kesinlikle bazı bayanların vazgeçilmezi oldu bile.

Enerjinizi artıracak cıvıl cıvıl renklerdeki o uzun pileli etekleri tercih etmelisiniz. Önümüzdeki sezonda da vazgeçilmez olarak bakılan pileli uzun etek modellerini sizde mutlaka denemelisiniz. 2016 pileli etek modellerinin bazılarını sizlere bu yazımızda sunmuş bulunmaktayız. Artık günlük giyimlerinde vazgeçilmezi haline gelecek olan sokak modasında sıkça kadınların tercihleri arasında yer alan pileli etek akımına kayıtsız kalamayacağınızın altını çizmek isteriz.

Çoğu ünlü marka da artık bu akıma ayak uydurup bayanların özellikle bu tür etekleri giyinmeyi seven bayanların tercihlerine daha özel şekilde hitap edebilmek için yeni sezon giyimlerinde 2016 pileli etekleri kesinlikle vazgeçilmez olacaktır. Ünlü marklar bu konuda gerekli hazırlıklarını yaparak pileli etek giyimine büyük bir önem vermiştir. Önümüzdeki sezonda da bu açıkça göze çarpacaktır.

2016-pileli-etek-modasi 2016-pileli-etek-modasi (3) 2016-pileli-etek-modasi (2)

Bir önceki yazımız olan 2016 Siyah Giyim Kombinleri başlıklı makalemizde 2016 giyim sezonu, siyah giyim ve trend giyimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir