2016 Oya Örnekleri Yazmalar

Oya örneklerinden en güzellerini paylaşacağımız bu yazımızda 2016 oya örneklerini keşfedecek sizde yapmak isteyeceğiniz kolay türleri bu yazımızda keşfedeceksiniz. En farklı oya örneklerini paylaşımlarında görebilirsiniz.

Sizin de çeyizleriniz için çok farklı oyaları evinizde kolayca yapabilirsiniz. Örnek olarak boncuklu oya modelleri, firkete oya modelleri en çok tutulan oyalar ise en yeni iğne oya modelleridir. Bu güzel oya örnekleri dilerseniz sizde kolayca yapabilirsiniz. Tığ ışı oya çeyiz sandıklarının en vazgeçilmez modellerindendir.

Yazma kenarı oya örnekleri, namaz baş örtüleri içinde çoğu bayan tarafından yapılmaktadır. Bu yazımızda resimli olarak paylaşmış olduğum oya modelleri ve örneklerinden de yararlanabilirsiniz. Hanımların en çok sevdiği oya örnekleriyle yazmalar için çeşitli türdeki modeller için bu adreste yeni fikirler elde edebilirsiniz.

Günlük yaşantınızda yazmalar için iğne oyası süslemeleri için yazılmış bu yazıdaki resimli sunulan örnekleri keşfedeceksiniz.

Beğeni duyacağınız oya örneklerini sizde tercih edip rahatça bu yazımızdan elde edecek beğeni duyduğunuz türleri sizde resimlerdeki modellere göre yapabileceksiniz. Oya yaparken bu türleri inceleyip yazma kenarlarını tasarlayabilirsiniz rahatlıkla.

Gelenekleri sürdürmek için en güzel iğne oyası modellerini tek platform altında toplayacağımız bu arşivde yani yazılarımızda kolayca keşfedeceksiniz. İğne oyası türleri arasında örümcek dağı iğne oyası modelleri, limon çekirdeği iğne oyası örneklerini de yapabilirsiniz. Tespih ucu iğne oyası örnekleri de bayanlar tarafından en sık tercih edilen modellerdendir.

2016-oya-ornekleri-yazmalar (6) 2016-oya-ornekleri-yazmalar (1) 2016-oya-ornekleri-yazmalar (2) 2016-oya-ornekleri-yazmalar (3) 2016-oya-ornekleri-yazmalar (4) 2016-oya-ornekleri-yazmalar (5)

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri başlıklı makalemizde havlu kenarı iğne oyası türleri, iğne oyaları ve iğne oyası havlu kenarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir