Ana Sayfa Moda 2016 New York Sokak Kombin Önerileri

2016 New York Sokak Kombin Önerileri

Sonbahar kış modası
Sonbahar kış modası

Moda hakkında sitemizde her şeyi bulabileceğiniz gibi bu yazımızda New York moda haftası süresi boyunca defileler de karşınıza çıkabilecek bazı parçalarda bahsetmek istiyoruz. Yazımızda yine öne çıkan New York moda haftasının sokak kombinleri arasında gözde olanlarının resimlerini de bulabilirsiniz.

Sonbahar kış modasında da kürklerin damgasını vuracağından söz etmek mümkündür. Ama hayvanları da düşünmek gerek ve sahtesini yani kürklerin sahtesini kullanmak yerinde olacaktır. Özellikle de çok renkli kürklerin her yeri sardığını söylemek mümkün olacak. Ayrıca iddialı görünmeyi seven bayanların bu tarzdaki trende kürkleri çok seveceklerini söyleyebiliriz.

Aynı zamanda eğlenceli olan o el çantaları da sokak modasında ayrı bir renk katmaktadır. Aksesuar olarak küçük fakat üzerinizde çok şey ifade edecek iddialı el çantaları 2016 yılının önemli trendleri arsındadır. Trendleri kontrol ettiğimizde 2016 kombinlerinin de olmazsa olmazı durumundaki, bilek üzerinde biten ya da yerleri süpürmekte olan bol paça pantolonlar da sizi bir o kadar havalı gösterecektir.

2016 yılında aynı zamanda sonbahar ve kış mevsimlerinin trendi de olan kat kat giyinme, yine bu yılında özel trendlerindendir diyebiliriz. Özellikle çok katlı bir giyimle muhteşem kombinler üretmeniz mümkün olacaktır.

Metalik renklerden de biraz bahsetmek yerinde olacak. 2016 yılının özellikle de Sonbahar dönemlerinin kombinleri arasında olan hareketli ve çarpıcı ışıltılı duran trendleri, her renkte karşımıza çıkıyor olacaktır. Dikkat edilecek bir husus da ayakkabı olacaktır. Ayakkabıda naturel tonlarda spor ayakkabılar doğru bir denge yakalamanızı sağlayacaktır.

2016-new-york-sokak-kombin-onerileri (3) 2016-new-york-sokak-kombin-onerileri (2)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here