Ana Sayfa Moda 2016 Moda Kural Engellerini Kaldırın

2016 Moda Kural Engellerini Kaldırın

2016 Moda nasıl olmalı
2016 Moda nasıl olmalı

Moda tutkunu kadınlarımıza ufak bir müjde geldi. Bu müjde tabi ki de yaz kış şık giyinen bayanlar için kesinlikle iyi gelecek bir müjdedir. Bu müjde 2016 yılında kendi modanızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Şimdi vereceğimiz tüyolarla kendi stilinizi oluşturacaksınız. Şimdi ilk olarak yaz modası hakkında biraz bilgi verelim. İlk olarak yaz modasında fırfırlı etekler göz önünde duruyor. Daha sonra spor tarzı ayakkabılar daha güzel olacağı tahmin ediliyor. Daha sonra üste kısa yandan açık bir tişört ile kombin gibi serbest modeller düşünecektir. Peki bu modelleri kendiniz mi yapacaksınız yada nasıl bir esinleme yaşayacaksınız. Size söyleyelim.

2016 Moda Kural Engellerini Kaldırın

Kural 1: Topuklu Ayakkabı etek ve elbise gibi şeyle kombine Etme

Dediğimiz gibi kadınların baş kombini olan etek elbise ve topuklu ayakkabı kombinasyonunuzu kafanızdan atın. Çünkü nereye kadar böyle topluklu ayakkabılarıyla dolaşacaksınız. Şunu belirtelim ki Sneakers spor ayakkabıları bir süre kadınların ayaklarını fetih etmiş ve bir dönem ayaklarını meşgul etmiştir. Topuklu ayakkabı ile Sneakers spor ayakkabıları arasındaki savaş kadınların rahatlıktan yana oldukları için spor ayakkabılar kazanmıştır. Yani bir etek altına spor ayakkabı giyseniz de rüküş olacaksınız diye bir şey olmayacaktır.

2016 Moda Kural Engellerini Kaldırın 2

Kural 2: Çoraplarınızı Gizlemeyin

Hayır kesinlikle moda sınırlarının ortadan kalktığı bir yıl yaşıyoruz bu yüzden özgürlük ana taban olduğu için çoraplarınızı niye gizleyesiniz ki ?

Bu yıl etrafınızda çevrenizde çoraplarınızla dalga geçecek kişilerin söylediklerine kulak asmayın. Çoraplarınız son derece parizyen bir hava katacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here