2016 Jean Kombinleri

Jean Kombin
Jean Kombin

Hava durumlarına bakıp omuzlara ince ceket atıp gezme havasının yaşandığı bu son günlerde yine o insanı bir başka gösteren jean kombinler moda diyebiliriz. Jean ve artı olarak ne giysem diyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Bahar trendlerinden yani bahar ayının en moda jean kombinlerinden ilkbahar trendlerini kontrol ettiğimizde yine şıklığın gayet ön planda olduğunu görmek mümkündür. Yadigar havasıyla alt ve üst kot yine sokakların vazgeçilmez modaları arsında yer almaktadır. Skinny jean dar modelleri, mom jean bol kesimleri, kesik ve kısa kot pantolonlar bahar modasında kesinlikle yaza girilecek o günlere ait en özel moda türlerindendir. Bu şıklığı tamamlamak için ise gerek duyulacak şey ayakkabı ve bütün günü kapsayacak gezmeler için bir ceket olacaktır. Bunun yanına tabi jean pantolon ve tişört de eklenebilir.

Yüksek bel trenler arasında gösterilmekte ve bu sezon da bulunduğu konumu korumaktadır. Baharın yaz mevsimine doğru ilerlemesiyle bu belirtilen trendleri insanlar sıkça tercih etmektedir.

Kısa paçalar da jean meselesinde bazen trend konusun olmaktadır. Bu sezonda paçaları sıvamak ya da bacak boyunu kısaltmak gerekecektir. Bunu tamamlayacak şey ise yüksek bel kesimi olacaktır.

Hafif yırtıkla şıklığı tamamlamak gerekli derssek şunu anlamak mümkün olacaktır. Bu sezon yırtık kot meselesi oldukça kibar bir hal aldı. Hatta bazen yırtık kotlar yerini yamalı görünüme de bıraktığı olmaktadır. Bütün yırtıkları aynı zamanda kot kumaşla kapatmak da mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı