Ana Sayfa Moda 2016 İlkbahar – Yaz Güneş Gözlükleri

2016 İlkbahar – Yaz Güneş Gözlükleri

2016 İlkbahar – Yaz Güneş Gözlükleri
2016 İlkbahar – Yaz Güneş Gözlükleri

Hanımların önemli aksesuarlarından olan güneş gözlükleri vazgeçilmezleri arasındadır. Size özel bu paylaşımda 2016 yılı  en şık güneş gözlüklerinden kesitler sunacağımız bu paylaşımımızda sizlere güneş gözlüklerinde trendler türler hakkında da ayrıca bilgiler vereceğiz.

Alış veriş yapmadan önce trend olan bazı marka ve modellere bu paylaşımımızdan erişebileceksiniz. Güneşin yavaş yavaş kendini gösterdiği bu yaz sıcaklarının yer aldığı günlerde güneş gözlüğü kesinlikle önemli bir aksesuar olarak karşımızda çıkmaktadır.

Güneş gözlüğü almak isteyenlere ufak da olsa bir tüyo niteliğindeki bu yazımızda, 2016 yılında has bazı modelleri sunduğumuzu yinelemek isteriz. En dikkat çekici modellerin bazılarının resimlerini yayınlıyoruz ki alış veriş öncesinde sizlere biraz da olsa tüyo olsun istiyoruz. Bazı modellere bakacak olursak retro güneş gözlükleri modellerle çerçeveleri büyük sıra dışı bazı modeller, aynalı camları olan renkli güneş gözlükleri favoriler arasında gösterilmektedir.

Her sezonda hanımların vazgeçilmezi olan kedi gözlükler ve aviator gözlükler en şık türler arasında yer almaya devam ediyor. 2016 ilkbahar – yaz güneş gözlüklerinden oversized trendi yine popüler tercihler arasındadır. Aynı zamanda abartılı büyüklükte çerçevelere sahip güneş gözlükleri bu sezonda da dikkat çeken türler arasında yer almaktadır.

Eğer tercihleriniz arasında daha minimal daha küçük sade modeller varsa siyah camlı olanları abartısız çerçeveleri olanları tercih edebilirsiniz. Yine ombre etkisi sunan bazı güneş gözlüklerini de cazibeli gelecek duruşlara özel tercih etmek mümkün olacaktır. Bayan güneş gözlükleri sezonluk ve klasik türleri bu paylaşımda resimlerde keşfedecek ona göre alış verişe çıkabileceksiniz.

2016-ilkbahar-yaz-gunes-gozlukleri (2)

2016-ilkbahar-yaz-gunes-gozlukleri (4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here