2016 İğne Oyası Modelleri

iğne oyası 2016 örnekleri
iğne oyası 2016 örnekleri

El işi ve göz nuru olan iğne oyası modellerini benim gibi çoğu hanımın severek işlediğini biliyorum. 2016 yılının en yeni örneklerini bu nedenle bu yazımda sizlere farklı güzellikte olanlarıyla beraber sunmak istedim. Gayet şık görünüme sahip iğne oyalarının 2016 modelleri yepyeni görünümleriyle sizlerin karşısında diyebilirim.

Her zaman araştırmalarımı asla bırakmadığım iğne oyaları hakkında yeni modelleri hem kendim için hem de siz değerli site sakinlerim için kesinlikle araştırmasında yorulmak bilmediğim çalışmalarımla sizlere adeta sergilemek istedim. Yazma kenarlarında sıkça karşınıza gelebilen 2016 yılına has en harika örnekler için oluşturduğum resim galerimden ilham alabilir sizde kendinize has şekilde bu şık modelleri kendiniz için oluşturabilirsiniz.

İğne oyası çalışmalarında farklı örnekler sunması her zaman hoşuma gitmiştir. İğne oyası ve anlatımlı olarak da sunduğum çoğu örneklerimde, kesinlikle kolay olanları keşfedecek sizde süslemelerinizi kendi mizaçlarınızı da katarak yapabileceksiniz. 2016 yılının yazma kenarı ve iğne oyası türleri her sene olduğu gibi bu yılda çok özel süslemeleri eşliğinde karşınızda.

Bu örneklerdekiler sadece yazma kenarı olmamakla beraber havlu kenarı olarak da görülmeye değer türde modellerdir diyebilirim. Özellikle Karadenizli hanımların bu konuda ne kadar hassas olduğunu bilmemek ayıp olurdu doğrusu. Becerikli ve gayet iğne oyası konularında hassas olan bayanlar da bilir ki, toplumda el işi dediğiniz zaman el emeği olur ve göz nuru olarak piyasanın beğenisine sunulurlar.

Çeyizlerin baş tacı olan iğne oyaları adeta bir sanat eseri gibi yazma kenarlarına ve havlu kenarlarına işlenir. Adeta hanımlar birbirleri arasında yarışır şekilde bunları işler ve birbirlerini de bazı modellerden dolayı kıskanmadan edemezler. Yazma kenarı türlerinde aslında hanımların daha çok dikkatini çeken türler arasında boncuklu yazma kenarları da gelebiliyor.

Ülkedeki çoğu ilde satışı da yapılan iğne oyalarında farklı örnekler görmek mümkündür. Satılmış ve bazı bayanların ellerine geçmiş örnekler internet ortamına yayılınca becerikli bayanlar tek bir kez görmeyle beraber bile bu örnekleri rahatlıkla işleyebiliyorlar. Renklerde önemli, fakat genellikle havlu ve yazmalara işlenecek modeller bazen rengin çok daha önünde yer alabiliyor. Fakat sonuç olarak el işlerini seven benim gibi bayanlar için bu türdeki yazılarımı artıracağımı belirtmek isterim. Böylelikle daha çok iğne oyası örneğiyle buluşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı