Ana Sayfa Oya Dantel Modelleri 2016 En Yeni Yazma Modelleri

2016 En Yeni Yazma Modelleri

2016 En Yeni Yazma Modelleri
2016 En Yeni Yazma Modelleri

Sizlere bu yazımızda 2016 yılına özel yazma modellerinin en yenilerinden sunacağız. Açık bayanların yanı sıra kapalı bayanlara özel olan bu tarzları çoğu kapalı bayan çok sevmektedir. Yazma modellerinde neredeyse her yıl daha farklı türleri bulmanız mümkündür.

Son yıllarda kaliteli ve oldukça uygun fiyatlara satılmakta olan yazmaların yanında birde bu yazmaları kendi el emeğinizle işlemek ve kenarlarına yapılacak güzel süslemelerle çevrenizdeki hanımların dikkatini çekmek sizin içinde güzel olacaktır.

Tesettürlü güzel hanımlar muhakkak bir yazma sahibi olmak ve onu da uygun mekanlarda takmak onun şıklığını da yaşamak isterler. Bilinen bir gerçek olan, her bayanın evinde mutlaka bir tane yer alan yazmaları çoğu bayan çok sevmektedir. 2016 yılına özel yazma modelleri hakkında bu yazımızda resimli olarak da birkaç örnek sunmak istedik.

Yine bu yazın 2016 yazma modelleri arasında pastel tonların yazmalarda daha çok ön planda olduğunu söylemek güzel olacaktır. Yazma modeli denilince aslında tahmin ettiğim üzere bütün hanımların aklına eski yazma modelleri gelecektir.

Oysa 2016 yılına has olan örnekler tamamen yeni modeller olup eskide kalan o yazmalarla uzaktan yakından bir alakası olmadığını rahatça anlayabilirsiniz.Örnek resimleri incelediğinizde eski yazmaların yanı sıra daha şahane görünümleri olduğunu fark edeceksiniz. Pastel tonların bu sene genel anlamda herkesin üzerine olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Tek renkte yazma modelleri olduğu gibi birde pastel tonlarda birkaç rengin bir arada olduğu yazma modellerinin rövanşta olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bunun dışında 2016 yıla damgasını vuranlar arasında çiçek desenli yazma modellerinin de olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here