2016 En Yeni Yazma Modelleri

2016 En Yeni Yazma Modelleri
2016 En Yeni Yazma Modelleri

Sizlere bu yazımızda 2016 yılına özel yazma modellerinin en yenilerinden sunacağız. Açık bayanların yanı sıra kapalı bayanlara özel olan bu tarzları çoğu kapalı bayan çok sevmektedir. Yazma modellerinde neredeyse her yıl daha farklı türleri bulmanız mümkündür.

Son yıllarda kaliteli ve oldukça uygun fiyatlara satılmakta olan yazmaların yanında birde bu yazmaları kendi el emeğinizle işlemek ve kenarlarına yapılacak güzel süslemelerle çevrenizdeki hanımların dikkatini çekmek sizin içinde güzel olacaktır.

Tesettürlü güzel hanımlar muhakkak bir yazma sahibi olmak ve onu da uygun mekanlarda takmak onun şıklığını da yaşamak isterler. Bilinen bir gerçek olan, her bayanın evinde mutlaka bir tane yer alan yazmaları çoğu bayan çok sevmektedir. 2016 yılına özel yazma modelleri hakkında bu yazımızda resimli olarak da birkaç örnek sunmak istedik.

Yine bu yazın 2016 yazma modelleri arasında pastel tonların yazmalarda daha çok ön planda olduğunu söylemek güzel olacaktır. Yazma modeli denilince aslında tahmin ettiğim üzere bütün hanımların aklına eski yazma modelleri gelecektir.

Oysa 2016 yılına has olan örnekler tamamen yeni modeller olup eskide kalan o yazmalarla uzaktan yakından bir alakası olmadığını rahatça anlayabilirsiniz.Örnek resimleri incelediğinizde eski yazmaların yanı sıra daha şahane görünümleri olduğunu fark edeceksiniz. Pastel tonların bu sene genel anlamda herkesin üzerine olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Tek renkte yazma modelleri olduğu gibi birde pastel tonlarda birkaç rengin bir arada olduğu yazma modellerinin rövanşta olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bunun dışında 2016 yıla damgasını vuranlar arasında çiçek desenli yazma modellerinin de olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı