2016 El Örgüsü Bere Modelleri

2016 el örgüsü bere modelleri
el örgüsü bereler

Seçkin ve farklı şekilleri ile her yıl olduğu gibi bu yılda el örgüsü bereler hepimizin dikkatini çekmekte. Kolay örülmeleri, daha kullanışlı olmaları ve sıcak tuttukları için 2016 el örgüsü bere modelleri daha fazla dikkat çeken ürünler içinde yer alıyor. Renklerini seçerek arzu edildiği şekilde örülebildikleri için bayanların da daha fazla ilgisini çekmekteler. Özellikle çocuklar içinde atkılı takımlar yapılarak, tüm yaz onların da soğuk havalarda üşümelerini önleyebiliyoruz. Hatta eldiven, atkı ve bere takımlar çocuklar için çok daha kullanışlı olan modeller arasından yer alıyor.

el örgüsü bereler

Farklı iplerin ve renklerin tercih edildiği bere modelleri, sıcak tutması istendiği için tiftik, angora ya da yün karışımlı iplerden örülmektedir. Tığ ya da şiş ile örülen alternatif bere modelleri bulunuyor. Sizler için 2016 el örgüsü bere modelleri derleyerek fikir edinmenize yardımcı olmak istedik. Özellikle farklı alanlarda kullanılabilen bu modeller, her zaman etkin şekilde sıcak ve kullanışlı modeller olacaktır. Renkli ya da tek renk olarak kullanım alanına göre kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde farklı modellerden farklı ipler ile harika ve çeşitli bereler yapmanız mümkün olacaktır.

2016 el örgüsü bere modelleri

Her zaman değişik modeller ile tanıştığımız yeni sezonlarda, bu sezonda bol, dökümlü ve püsküllü modeller moda. Özel şekillerde farklı motifler ile örülen bereler, her şekilde kullanım için müsaitler. Daha resmi ortamlar için ise tek renk, atkı bereler tercih edilebiliyor. Özellikle kabanlar ile uyumlu olmasına özen gösterilmekte. Ama daha dinamik ve spor giyim için 2016 el örgüsü bere modelleri tercih edebilirsiniz. Bunlarda nispeten çok daha renkli ve değişik modellerden oluşabilir. Özellikle şiş ile yapılan modeller alından başlanıp tepeye doğru azaltılırken, tığ ile yapılan modeller ise genlikle tepeden başlayarak artarak devam etmektedir.

2016 el örgüsü bere modelleri
2016 el örgüsü bere modelleri
2016 el örgüsü bere modelleri
2016 el örgüsü bere modelleri
2016 el örgüsü bere modelleri
çocuklar içinde atkılı takımlar
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı