Ana Sayfa Moda 2016 Çanta Model Trendleri

2016 Çanta Model Trendleri

2016 Model Çantalar
2016 Model Çantalar

Kadının en önemli aksesuarı olan çanta peki bu yıl neler değişti. Modelleri neler ve nelerle kombinleme yapılıyor. Bazı  çantalar kendine hayran bırakacak derece de ön plana çıkıyor. İlk olarak 2016 kış çanta modelleri sezonunda hatırlayacağınız gibi birden çok çanta modeli mevcuttu. Geçtiğimiz yılın aynı modellerin sürkülasyon modelleri kullanılmıştı. Yılan derisi yada tüy kaplı çantalar göz önündeydi. Yanı sıra kemik zincirler yada kıyafetin aynısı olan çantalardır. Kutu model çantalarda kullanılmıştır. Yada püskülleri olan çantalar yada kola geçmeli modeller yaz modasında yer alıyor.Bu çanta modellerine bakıldığında geçtiğimiz yıla göre aynı modeller olmasına rağmen konsept olarak bir şey değişmemiştir.

2016 Çanta Trendleri
2016 Çanta Trendleri

 

Aynı çantaların farklı desen ve modelleri yine karşımıza çıkmıştır. Fakat son yılın trendi olan çanta ile elbise uyumu çok önemlidir. Tercih edilecek kıyafetlerde renklerin aşırı sırıtacak olması, beğeniden uzak kalmalarına neden olacak davranışlar arasında yer alır. 2016 çanta modelleri seçimi yaparken kişilerin muhakkak her zaman kullanabileceği modeller olması tercih edilmelidir. Yapılan doğru seçimlerde kesinlikle ve kesinlikle çantalarınız elbiseniz ve ayakkabınızla uyumlu olsun. Bu uyumu yakalamak için desen ve renkleri sıkı tutun.

2016 Çanta Modelleri
2016 Çanta Modelleri

 

Fazla renk cümbüşü olmadan tek bir model ve renk üzerine gidin. Bu denli bir yanlış sizin bütün stilinizi yerle bir edebilir ve arkanızdan rüküş giyinmeyi bilmiyor gibi söylemler duyabilirsiniz. Eleştiriye maruz kalmamak için muhakkak sezona uyum sağlayacak desenli çanta modellerini ele almanız ve buna bağlı olarak tam kombin seçerek sürekliliği ilerletebilmeniz tamamen mümkün hale gelmektedir. Alınacak olan çantaların muhakkak renk zevkinize göre temas edilmesi gerekmektedir. Ki alacağınız veya seçeceğiniz kıyafetlerde ki renk uyumuna çanta aksesuarınız daima hazır olabilesin. Aşırı büyük olmamasına önem vermek çanta kullanımı için en doğru kararlar arasında yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here