2016 Bebek Örgü Yelek Modelleri

Bebek Örgü Yelek Modelleri
Bebek Örgü Yelek Modelleri

Bu yazımızda ise sizlere 2016 yıllına has yapılmış olan bebek örgü yelek modellerinin bazılarını göstereceğiz ve bazı bilgiler de ekliyor olacağız. Örgü bebek yelek modelleri bütün anne adaylarının ve anne olanların çocuklarına satın alarak giydirmesi sonrası ya da babaannelerin veya anneannelerin büyük emekler sonrası ortaya çıkartabilecekleri örnekler güzel olmaktadır.

Aynı zamanda bebek yelek örgü modelleri doğacak ve ya doğmuş torun için sağlıklı bir ürün haline gelecektir. Örgü modellerinin yapılışları bakımımdan oldukça zor görünmeleri ve örgü resimli anlatımlı örneklerin internette bulunması bazen zor olabiliyor.

Fakat sizlere bu yazımızda biz bazı 2016 yılı bebek örgü modellerinin bazılarını sunarak fikir edinmenizi sağlamış olacağız. Örgü olarak yapılan yelek modellerinde isterseniz işlemeli olarak isterseniz de iki renkli, el işi, tığ işi şeklinde örgü teknikleri bilmekte olan kişiler görsellere bakmaları yeterli olacak şekilde örme işlemini yapabilecektir.

Yani motifi ve ya modeli bir kez görüp örmeye başlayan bayanlar bile çevrenizde bulunmaktadır. Örgü tariflerini bilmeyen kişilerse bazen yanlarına deneyimli kişiler gelince yardım alarak da bu motifleri çıkartabilmektedir. Bebeklere özel olan örgü modellerinin geçmiş yıllara da ait olan bazı modellerini sizler için bu yazımızda sergilemiş bulunmaktayız.

Çoğu hanım bu el emeği göz nuru çalışmaları çok sevmektedir. Bu nedenler bir takımlı sevdikleri motifler karşılarına çıkınca dayanamayarak sevdikleri bu işe gönül vermiş kişilerce resimlerimizde yer alan türleri örmeye başlayabiliyorlar.

2016-bebek-orgu-yelek-modelleri (1)
2016-bebek-orgu-yelek-modelleri (2)
2016-bebek-orgu-yelek-modelleri (3)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı