20 Tane İğne Oyası Fular Örneği

20 adet iğne oyası fular örneği
20 adet iğne oyası fular örneği

Bayanların çok sevdiği fular örneklerini internette hazır keşfetmişken paylaşmak istedim. Bunu birde 20 adetlik galeri şeklinde taçlandırayım dedim. Sevgili bayanlar bende dahil hepimiz iğne oyasından yapılan fular örneklerini severiz. Sizlere bu konuda araştırmalarım doğrultusunda şahane fular örnekleri yayınlamak istedim. Evlerinizde bu eşsiz el işi olan kendinizin de yapabileceği iğne oyası fular örnekleri kesinlikle hoşunuza gidecek diye umuyorum. İğne oyası fular modellerini sitemizden daha da fazla çeşitleriyle birlikte yakın zamanda yine keşfedebilirsiniz. Yine bu konuya eğilerek sizlere iğne oyası türlerini paylaşacağımı belirtmek isterim. Her biri gayet şık olan ve örnek olarak alabileceğiniz bu fularları çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.

Örneklere baktığınızda en yeni fular iğne oyası örneklerini rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda bu türde iğne oyasından birçok el işi modeli yapmak da mümkündür. İğne oyası olan havlu kenarı modellerinin de bayanlar tarafından çok beğeni aldığını biliyorum. Sitemizde onlara da yer vereceğimi bilmenizi isterim. İğne oyalarının hem yapım yönleriyle hem de el işi göz nuru emekler olması nedeniyle biraz daha fazla seviyorum. Zaten benim gibi çoğu bayanda iğne oyalarında bu tür işlemeli fularları tercih ediyor diyebilirim. İğne oyalarını örnekleri çoğu çeyizde de karşınıza çıkabilir. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan bu harika örneklerden sizde kızınızın ya da bir yakınızın çeyizine hediye edebilirsiniz.

Yapımları da son derece kolay olan iğne oyası örneklerini çeyizlerinizde yer alması için sizde sunulan 20 adeta örneğe bakarak kesinlikle zorlanmadan kendinize bu örneklerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Sitemizde aslında iğne oyası modellerine oldukça çok yer veriyorum. Sevdiğim kendin yap çalışmaları arasında yer alan iğne oyası örneklerini severek yaptığımdan benim gibi düşünen bütün hanımların en yeni örnekleri görmeye hakkı olduğunu da biliyorum. Bu konuda internette her geçen gün farklı modelleri sizler için aradığımı bilmenizi isterim. Oya modellerinin her biri göz alıcı göz kamaştırıcı derecede harikalar. Sizde bu örneklerden yapmak isterseniz sitemizi kaynak olarak alabilir, modelleri daha rahat şekilde çıkartabilirsiniz. Herkese şimdiden kolay gelsin diyorum yeni iğne oyalarında görüşmek üzere diyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı