20 Tane En Güzel Tülbent Oya Modelleri

tülbentlerin modelleri
tülbentlerin modelleri

Tülbent işi çalışmalarını severek takip ediyorum. İnternet ortamında adeta yüzlerce hatta binlercesini bulmak elbette mümkündür. Fakat ben biri bir yerde, diğeri ayrı yerde olmasını sevmiyorum. Bu nedenle sizlere 20 tane en güzel tülbent oyası örneklerinden oluşan bir galeri yapmak istedim. Son derece büyük titizlikle internet ortamını araştırdıktan sonra bulduğum bu örnekler, kesinlikle beğeneceğiniz türden örneklerdir diyebilirim. Tığ işi çalışmalara ne kadar meraklı olduğumu, örneklerin güzelliklerine bakınca fark edeceksiniz diye umuyorum. Her biri el işi bakımından her hanımın yapmak isteyeceği kadar şahane modellerdir. Burada sizlere sunulan 2016 yılına has bir birinden güzel tülbent oya modellerinde kesinlikle beğenerek işlemek isteyeceğiniz türde örnekler çıkacağına inanıyorum.

Aslında yapımlarını başka sitelerde incelediğimde son derece kolay olduğunu açık dille ifade etmek isterim. Farklı renklerin kullanıldığı adeta işleme cümbüşü halini almış olan çoğu tülbent modelinin yapması en kolay türler arasında yer aldığını söylemek doğru olacaktır. Bu arada unutmadan sitemde artık çoklu galerilere daha fazla ağırlık vererek kullanıcıların daha fazla çeşidi bir arada görmesini sağlamak istediğimi de belirtmek isterim. Sevdiklerinize hediye etmek amacıyla ya da çeyiz sandıklarını süslemek için çok farklı oya tülbent örneklerini sizde kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle soğuk kış aylarında evlerde yer alacak ev hanımı bayanlar için farklı türde tığ işi oya örnekleri sizin içinde son derece iyi olacaktır diyebilirim. Arkadaşlarınızla beraber hoş muhabbetler eşliğinde tülbent oyası örnek alışverişinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Yapacak olduğunuz bu harika oya örneklerini mevlitlerde, tevhitlerde kıyafetinize uygun şekilde kombin ederek kullanabilirsiniz. Renk bakımından çok çeşitli olan 20 adet bu tülbent galerisinden seçeceğiniz örneklerle, sizde evlenme çağına gelmiş kızlarınız için çeyizlik tülbentler hazırlayabilirsiniz. Tülbentlerin modellerine bakınca yapımlarının asla zor olmadığını fark edeceksiniz. İlk resimdeki galeride kırmızı, siyah ve gri ile bezenmiş harika tülbent örnekleri adeta göz doldurmaktadır. Farklı oya örnekleri de her zaman yapılışları kolay tülbent modelleri olmuştur. Resimlerden kolayca ilham alacağınızı umuyorum. Tığ işi oya yazma modellerinde 20 adet resimli galeride kesinlikle siz ve arkadaşlarınız dikkatini çekecek türleri keşfedecek hatta işlemeye hemen başlamak isteyeceksiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı