Ana sayfa El İşi Oya Dantel Modelleri 15 Adet İğne Oyası Modeli

15 Adet İğne Oyası Modeli

16
0
PAYLAŞ
iğne oyası modelleri 15 adet
iğne oyası modelleri 15 adet

İğne oyası çalışmaları denildiğinde artık akla sadece biz ve sitemiz gelecek diyebilirim. Bu konuda kesinlikle en özel ve yeni iğne oyası modellerini sizlere fazlasıyla rakamsal olarak da doygun şekilde sunacağımızı belirtmek isterim. Sevgili hanımlar bu gün yazımızda 15 adeta sizi açacak ve hoşunuza gidecek iğne oyası örnekleri hakkında bilgiler vereceğim. Bir birinden harika görünüme sahip olan iğne oyası türlerini kesinlikle seveceğinizi umuyorum. Bazı örnekleri kafanıza işleyip kolayca sizde çıkartabileceksiniz. Her biri kesinlikle kolay ve basitçe yapabileceğiniz iğne oyalarıdır. Belki gündüzleri sıkılıyorsunuz ve kendinizi bir şeyler arıyorsunuz. Örgü örmesini ve örgü işlerini el işlerini de çok seviyorsunuz dersek, sizlere bir birinden kaliteli iğne oyası örneklerini gururla sunmak isterim.

Boş vaktinizi değerlendirme olarak da sunduğum bu 15 tane iğne oyası modelini kesinlikle basit şekilde sizde deneyebilirsiniz. El işi seven hanımların gözdesi olan birçok modelden özel olanlarından alıntılar yaptım. İnternet elbette geniş bir havuz fakat en özel yeni iğne oyası örneklerini toplu halde karşınıza çıkartması da ayrı bir marifet diyebilirim. Tabi tutulan iğne oyası modellerini bende sizler kadar seviyorum. Bu da sizlere bunu araştırıp sunmamda elbette vesile oluyor. Sitemizde gezince göreceksiniz ki, el işi ve iğne oyalarıyla ilgili hoşunuza gidecek daha başka yazılarımızı da keşfedeceksiniz aynı şekilde o yazılara ait iğne oyası görsellerini de keşfedeceksiniz.

Tam istediğiniz gibi birçok iğne oyası türünü sitemizdeki bu yazımda göreceğinizi umarak çeyizlerde yer almasını başarmış birkaç modeli sizlere sunmak kesinlikle hoşuma gidiyor. Oldukça kullanışlı iğne oyaları göz doldurmaktadır. Yeni iğne oyalarının en özel türleri 2016 olanlarını sizlere bu galerimde paylaştım. Çeyizlerde vazgeçilmez konumunda olan bu harika türleri kesinlikle seveceksiniz. Örnekler arasında yer alan beğeninizi alan modeli denediğinizde gayet kolay örnekler olduğunu da fark edeceksiniz. Kesinlikle genç kız çeyizlerinin de en harikası olan birçok pratik modelden oluşan galerimizi ziyaret ederek yapacağınız el işi çalışmaları için en yeni fikirlere de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. El işi çalışmalarınızda şimdiden sizlere kolay gelsin örgü türü işleri sitemizden takip etmeyi unutmayınız.

15 adet iğne oyası modeli

15 iğne oyası modeli

15 tane iğne oyası modeli

15 çeşit iğne oyası modeli

15 farklı iğne oyası modeli

15 değişik iğne oyası modeli

15 yeni iğne oyası modeli

15 en yeni iğne oyası modeli

15 adet en yeni iğne oyası modeli

15 adet farklı iğne oyası modeli

15 adet değişik iğne oyası modeli

15 adet en beğenilen iğne oyası modelleri

iğne oyası modelleri 15 adet

en yeni iğne oyası modelleri 15 adet

en yeni iğne oyası örnekleri 15 adet

Karaköy Güllüoğlu INT
PAYLAŞ
Önceki makaleKeçeden Yıldız Toka Yapımı
Sonraki makale20 Tane İğne Oyası Fular Örneği
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here